برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا فلورنس پیو در فیلم Avengers 5 حضور دارد؟

آیا یلنا می‌تواند جای خالی ناتاشا را پر کند؟

آیا فلورنس پیو در فیلم Avengers 5 حضور دارد؟ ۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
نویسنده Avengers 5

جف لاونس نویسنده Avengers 5 در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود به صحبت درباره حضور احتمالی فلورنس پیو در این فیلم مورد انتظار پرداخته است.

دنیای سینمایی مارول در فاز سوم تعدادی از مهمترین شخصیت‌های خود از جمله ناتاشا رومانوف را از دست داد. البته کنار رفتن بلک ویدو، ورود شخصیتی تازه نفس به نام یلنا بلوا را زمینه سازی کرد که نخستین بار در فیلم سینمایی Black Widow معرفی شد. او در اولین ماجراجویی‌اش در MCU به همکاری با ناتاشا پرداخت تا اتاق سرخ را یکبار برای همیشه از بین ببرد. دومین ماجراجویی او شامل تلاش برای کشتن کلینت بارتون می‌شود؛ تلاشی که در سریال Hawkeye به تصویر کشیده شد. یلنا همچنین قرار است در فیلم سینمایی Thunderbolts بازگردد. در ضمن، وظیفه نقش آفرینی این شخصیت بر عهده فلورنس پیو (Florence Pugh) قرار دارد که آثار شاخصی مانند Little Women در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود.

آینده یلنا بلوا در Marvel Cinematic Universe، تنها موضوع بحث برانگیز این روزها نیست. در حال حاضر می‌دانیم کانگ فاتح به عنوان آنتاگونیست اصلی خط داستانی جدید انتخاب شده و ابرقهرمانان باید در نبرد نهایی مقابلش قرار بگیرند. همین موضوع باعث گمانه زنی‌های زیادی پیرامون شخصیت‌هایی شده که قرار است در پنجمین فیلم Avengers (با نام کامل Avengers: The Kang Dynasty) حضور داشته باشند. البته شایعه‌هایی هم پیرامون لیست شخصیت‌ها در فضای مجازی پیچیده است. با توجه به یکی از این‌ها، رابطه مستقیمی بین دو فیلم The Marvels و The Kang Dynasty وجود خواهد داشت. از همین رو، انتظار می‌رود کارول دنورز، کاملا خان و مونیکا رمبئو از شخصیت‌های حاضر در اونجرز 5 باشند.

جف لاونس (Jeff Loveness) نویسنده Avengers 5 چندی پیش در پادکست Phase Zero حضور یافت و احتمالاً، حضور فلورنس پیو در این فیلم مورد انتظار را تایید کرده است. البته او وارد جزئیات نشد؛ زیرا استودیو مارول سختگیری زیادی پیرامون حفظ محرمانگی داستان‌ها دارد. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های لاونس را مطالعه کنید:

نمی‌توانم چیز بخصوصی بگویم. فکر می‌کنم این کار مرا به دردسر می‌اندازد. ما تعدادی از بازیگران واقعاً خوب را داریم. ما فلورنس پیو، جاناتان میجرز (Jonathan Majors) و لتیشیا رایت (Letitia Wright) را داریم. همه می‌خواهند از شانشان را برای درخشش امتحان کنند. نمی‌توانم اسم ببرم یا بگویم چه زمانی وقت درخششان خواهد بود. اما فکر می‌کنم تیمی عالی از بازیگران داریم و خیلی خوب است که همگی‌شان وارد بازی خواهند شد.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از فیلمنامه Thunderbolts در دسترس نیست اما می‌دانیم جدا از یلنا بلوا، حضور شخصیت‌های مختلفی از جمله تسک مستر با نقش آفرینی اولگا کوریلنکو (Olga Kurylenko)، سرباز زمستان با نقش آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan)، نگهبان سرخ با نقش آفرینی دیوید هاربر (David Harbour) و کاپیتان آمریکا با نقش آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) به طور رسمی تایید شده است. در ضمن، هریسون فورد (Harrison Ford) در این فیلم به عنوان ژنرال راس جلوی دوربین می‌رود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Thunderbolts برای اکران از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سالا ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments