1%
 • 0/10

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم آوریل

منتظر ردفال باشید...

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم آوریل ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های جدید گیم پس در نیمه دوم آوریل

مایکروسافت ساعاتی پیش فهرست بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه آوریل را به اشتراک گذاشت که شامل هفت بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در نیمه اول ماه جاری شاهد انتشار آثار ارزشمندی از جمله گوست وایر توکیو بودیم. حال در نیمه دوم، ردموندی‌ها از ورود هفت بازی جدید به گیم پس خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، مشترکین از امروز می‌توانند بازی Minecraft Legends را روی کنسول، کامپیوتر و کلاود به طور رایگان تجربه کنند. به علاوه، قرار است که بازی Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly همزمان با عرضه جهانی، ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین ماه) به صورت رایگان در دسترس مشترکین هر سه پلتفرم مزبور قرار بگیرد.

در همین حین، بازی Medieval Dynasty، محصول استودیوی رندر کیوب، به سرویس گیم پس اضافه می‌شود که مشترکین کنسول ایکس باکس وان می‌توانند به تجربه آن بپردازند. یک روز بعد، ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت)، گفته شده که بازی Homestead Arcana از همان روز نخست انتشار به گیم پس راه می‌یابد.

از روز ششم اردیبهشت ماه، بازی Cassette Beasts در دسترس مشترکین پلتفرم رایانه شخصی قرار خواهد گرفت. گفتنی است که این اثر در روز نخست انتشار به جمع بازی‌های گیم پس اضافه می‌شود. از روز ۷ اردیبهشت، کاربران هر سه پلتفرم کنسول، پی سی و کلاود می‌توانند به صورت رایگان بازی BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition را تجربه کنند. همزمان با این عنوان، اثر The Last Case of Benedict Fox نیز برای کنسول و کامپیوتر عرضه می‌شود.

در آخر نوبت به گل سرسبد بازی‌های این لیست یعنی Redfall می‌رسد. این عنوان در واقع یکی از آثار انحصاری مهم ایکس باکس در سال جاری به شمار می‌رود که توسط استودیوی آرکین ساخته شده و طی روزهای آینده توسط بتزدا روانه بازار خواهد شد. همان‌طور که ردموندی‌ها پیش‌تر وعده داده بودند، بازی همزمان با عرضه جهانی، در روز دوم ماه می (۱۲ اردیبهشت ماه) به گیم پس راه یافته و مشترکین  هر سه پلتفرم کنسول، کامپیوتر و کلاود به رایگان می‌توانند از تجربه آن لذت ببرند.

ردفال داستانی درباره خوناشام‌ها را روایت می‌کند؛ جایی که شما در یک تیم چهار نفره، با دشمنان خود که خوناشام‌ها هستند مبارزه می‌کنید و در همین حین، به دنبال حقیقتی پنهان هستید؛ واقعیتی که می‌تواند پاسخ همه چیز درباره اوضاع شهری عجیب در ایالت ماساچوست را بدهد و ثابت کند که چرا خوناشام‌ها به این شکل آزاد شده و در حال نابودی جهان هستند.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه آوریل سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

 • Minecraft Legends — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۳۱ فروردین – ۲۰ آوریل

 • Medieval Dynasty — کنسول (ایکس باکس وان)
 • Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly — کنسول، رایانه شخصی و کلاود

۱ اردیبهشت – ۲۱ آوریل

 • Homestead Arcana — کنسول، رایانه شخصی و کلاود

۶ اردیبهشت – ۲۶ آوریل

 • Cassette Beasts — رایانه‌ شخصی

۷ اردیبهشت – ۲۷ آوریل

 • BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition — کنسول، رایانه شخصی و کلاود
 • The Last Case of Benedict Fox — کنسول و رایانه شخصی

۱۲ اردیبهشت – ۲ می

 • Redfall — کنسول، رایانه شخصی و کلاود

طبق روال همیشه، در کنار عرضه‌ی بازی های جدید در ایکس باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه دوم ماه جاری پنج بازی مختلف برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین ۲۰ درصد تخفیف در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

۱۰ اردیبهشت – ۳۰ آوریل

 • Bugsnax — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Destroy All Humans — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Dragon Quest Builders 2 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Tetris Effect Connected — کنسول و رایانه‌ شخصی
 • Unsouled — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های جدید نیمه دوم ماه آوریل سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ به نظر شما، مایکروسافت کدام بازی‌ها را در نیمه اول ماه می به گیم پس اضافه می‌کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments