شخصیت های بازی Redfall

معرفی شخصیت های بازی Redfall

از جنگجو تا نهان جاندارشناس

1%
  • 0/10
معرفی شخصیت های بازی Redfall ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

شخصیت های بازی Redfall شب گذشته و طی رویداد Xbox Showcase با جزئیات بیشتر معرفی شدند و در این مطلب نیز قصد داریم تا داستان و ویژگی هرکدام از آن‌ها را با همدیگر مرور کنیم.

سال ۲۰۲۲ شاید برای طرفداران ایکس باکس چندان هم سال مهیج و خوبی نباشد؛ به هر حال جدیدترین باز‌ی‌های این پلتفرم، مانند Starfield و STALKER 2 یا تاخیر مواجه شده‌اند و مدتی پیش دیدیم که چطور خالق سری خدای جنگ (God of War)، پاسخ این اتفاقات را هم داد!

با این وجود، بازی انحصاری Redfall برای دارندگان کنسول ایکس باکس قرار بود تا در سال ۲۰۲۲ عرضه شود و سازندگان این عنوان نیز سر حرف خود ایستاده‌اند. به هر حال ارائه چند بازی انحصاری و مخصوص دارندگان کنسول ایکس باکس (گرچه این بازی برای پلتفرم رایانه شخصی هم عرضه می‌شود)، نیازی بود که باید برطرف می‌شد و انتظار می‌رود تا Redfall این ماموریت را برای تیم Xbox انجام دهد.

عنوان Redfall درست به مانند بازی Vampire: The Masquerade، داستانی درباره خوناشام‌ها را روایت می‌کند، اما جالب است بدانید که این موضوع از یک زاویه دید بسیار متفاوت و مشابه با عنوان Left 4 Dead روایت می‌شود! طوری که شما در یک تیم چهار نفره، یا دشمنان خود که خوناشام‌ها هستند مبارزه می‌کنید و به دنبال حقیقتی پنهان هستید؛ واقعیتی که می‌تواند پاسخ همه چیز درباره اوضاع شهری عجیب در ایالت ماساچوست را بدهد و ثابت کند که چرا خوناشام‌ها به این شکل آزاد شده و در حال نابود کردن جهان هستند.

معرفی شخصیت های بازی Redfall

در واقع بازی Redfall نشان می‌دهد که گروهی از خوناشام‌ها جلوی نور خورشید را گرفته‌اند و اجازه نمی‌دهند تا به زمین بتابد. به همین واسطه نیز آزاد هستند تا طی روز نیز در خیابان‌ها قدم بزنند و افراد را بکشند. با این حال، چهار شخصیت شکارچی خوناشام‌ها به نام‌های دیوایندر کروزلی (Devinder Crousley)، لیلا الیسون (Leyla Ellison)، رمی دلا روزا (Remi De La Rosa) و جیکوب بویر (Jacob Boyer) قصد پایین کشیدن پرده اسرار و همچنین نجات شهر خود را دارند؛ کاراکتری‌هایی که به ترتیب آن‌ها به شما معرفی خواهیم کرد.

دیوایندر کروزلی

در واقع دانش کروزلی درباره شناسایی حیوانات و موجوداتی است که هنوز وجود آن‌ها اثبات نشده؛ یا به عبارتی دیگر، می‌توان گفت که او یک نهان جاندارشناس است. در حقیقت حضور خوناشام‌ها موردی نبوده که همه به آن باور داشته باشند، اما دیوایندر کروزلی خیلی وقت پیش از این موضوع خبر داشته و حال که این موجودات حمله کرده‌اند، او می‌تواند با علم خود جلوی پیشروی بیشتر آن‌ها را بگیرد و سلاح لازم برای مقابله با نژاد خوناشام را بسازد.

لیلا الیسون

لیلا الیسون یکی از دانشجویان دانشکده مهندسی Redfall بوده و در آن در یکی از زیرشاخه‌های رشته زیست پزشکی تحصیل کرده است. با این وجود طی یکی از آزمایش‌هایی که روی او انجام شده بود، لیلا ناگهان به این قدرت پی می‌برد که توان تکان دادن اجسام بدون دست زدن به آن‌ها را دارد! ویژگی‌ خاصی که به دورجنبانی یا همان Telekinesis شناخته می‌شود و در تریلر بازی Redfall هم می‌توانید نمونه استفاده از آن را مشاهده کنید.

در حقیقت لیلا یکی از شخصیت های مهم بازی Redfall است که از نظر گیم پلی می‌تواند فوق‌العاده متفاوت ظاهر شود؛ گرچه هر کاراکتر در این بازی دارای قابلیت ویژه‌ای است و گیم پلی را برای کاربر متفاوت می‌کند.

رمی دلا روزا

در میان شخصیت های بازی Redfall شاید قوی‌ترین آن‌ها از نظر فیزیکی و روحی را بتوان رمی دلا روزا دانست؛ کسی که در گذشته خود در جنگ‌های بسیاری حضور داشته و با این مسئله غریبه نیست. در حقیقت رمی علوم نظامی را در رزومه تحصیلی خود دارد و در خط مقدم جنگ‌های بسیاری شرکت داشته، به علاوه اینکه آخرین دوره خدمت رزمی او با نیروهای دریایی بوده است.

با این حال او پس از همه اتفاقات گذشته زندگی خود حال در شهری که پر از خوناشام است گیر افتاده و همراه با تیم چهار نفره و جدید خود، یک ربات مخصوص را هم برای کمک در مبارزات و دریافت اطلاعات بیشتر درباره دشمنان به همراه دارد.

جیکوب بویر

بین شخصیت های بازی Red Fall تنها رمی نیست که در نیروهای ارتش حضور داشته و تجربه جنگ را دارد؛ بلکه جیکوب بویر نیز مدت‌ها به عنوان تک تیرانداز دوره‌های نظامی را گذرانده و در نبردهای بسیاری نیز حضور داشته که همگی به تجربه او اضافه کرده‌اند. در واقع جیکوب بویر مثل یک روح عمل می‌کند؛ طوری که دشمن او را تا آخرین لحظه برخورد گلوله به کله خود نمی‌بیند!

با این وجود جالب است بدانید که جیکوب در پیدا کردن دشمنان خود، از یک کلاغ کمک می‌گیرد که از قابلیت‌های او در بازی Redfall خواهد بود. همچنین جالب است بدانید که او اهل شهر دیگری نیست که حال در این مکان خوناشام‌زده گیر کرده باشد، بلکه صرفا برای نجات محل زندگی خود با این موجودات تاریک مبارزه می‌کند.

به هر حال شخصیت های بازی Redfall بدون محدودیت در اختیار بازیکنان خواهند بود تا متناسب با سلیقه و سبک گسم پلی مورد علاقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و سراغ دشمنان خونخوار بروید. این در حالی است که قابلیت بازی به صورت Co-Op در این عنوان نیز وجود دارد و شما می‌توانید همراه با دوستان خود با تاریکی‌ها مبارزه کنید!

بازی Redfall به زودی در تابستان سال جاری عرضه خواهد شد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments