#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Redfall منتشر شد

شکار خون‌آشام‌ها

تماشا کنید: تریلر جدید Redfall منتشر شد نریمان هروی ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

تریلر جدید Redfall طی رویداد شب گذشته مایکروسافت و بتزدا منتشر شد و این بازی تیراندازی Co-Op ساخته‌ی استودیوی Arcane در سال ۲۰۲۳ به سرویس گیم پس اکس باکس می‌آید.

یک تریلر گیم‌پلی ۵ دقیقه‌ای برای بازی Redfall استودیوی آرکین، که بازی‌های شاخصی مثل Dishonored و Deathloop را در کارنامه‌ی خود دارد، شب گذشته و در خلال رویداد ایکس باکس و بتزدا منتشر شد و توانستیم جزئیات بیشتری را از این بازی تیراندازی Co-Op جهان‌باز را ببینیم.

در تریلر جدید Redfall که دیشب منتشر شد، مبارزه‌ی بازیکنان با خون‌آشام‌ها را در دنیایی پساآخرالزمانی و در یک شهر کنار دریا مشاهده کردیم. در این بازی می‌توان از ۴ هیروی مختلف بهره برد و هر کدام از آنان، توانایی‌های خاص و گجت‌های مخصوص به خود را دارند. با این که آرکین اعلام کرده که این بازی در اصل برای تجربه‌ی چندنفره ساخته شده است، اما شما قادر خواهید بود که آن را به صورت تک‌نفره نیز تجربه کنید.

در تریلر جدید Redfall مشخص شد که بازیکنان در این بازی می‌توانند به صورت مخفیانه و هماهنگ، بازی را پیش ببرند، یا این که دیوانه‌وار به دل دشمنان بزنند. یک کارکتر از کارکتر‌های قابل‌بازی Redfall از توانایی‌های چشم‌گیر Psychokinetic بهره می‌برد، دیگری هم یک مهندس مبارزه است که میدان نبرد را تحت کنترل خود می‌گیرد و سومین نفر نیز یک شکارچی با لهجه‌ی بریتانیایی است.

بازی Redfall در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی روی پلتفرم‌های پی‌سی و ایکس باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد. همچنین این بازی نیز هم‌زمان روی گیم‌پس به شکل رایگان در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما در مورد تریلر جدید Redfall چیست؟ آیا بازی نویدبخش و امیدوارکننده‌ای به نظر می‌آید؟ چه نکته‌ای در مورد این بازی شما را بیشتر به خود جذب می‌کند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این بازی در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا