اولین گروه ابرقهرمانی زنانه مارول بزودی تشکیل خواهد شد

با دختران آزادی آشنا شوید

اولین گروه ابرقهرمانی زنانه مارول

به گفته دو نفر از افشاگران صنایع فیلم و سریال، اولین گروه ابرقهرمانی زنانه مارول تا سال ۲۰۲۵ میلادی بصورت کامل معرفی خواهد شد.

اگرچه The Marvels شامل همکاری کاپیتان مارول، میس مارول (Ms Marvel) و مونیکا رمبئو می‌شود، فرنچایز Marvel Cinematic Universe تا به این لحظه گروه ابرقهرمانی زنانه‌ای نداشته است. البته تعدادی از بازیگران مانند الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و بری لارسون (Brie Larson) در این باره با کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیوی مارول، صحبت کرده و حتی در Avengers: Endgame اشاره‌ای به A Force شد. اینطور که بنظر می‌رسد، شرایط برای مدت زیادی به همین منوال باقی نمی‌ماند.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و اخیراً مدعی شده گروه دختران آزادی (Daughters of Liberty) قرار است به دنیای سینمایی مارول بیاید. با گذشت مدت کوتاهی، یکی دیگر از افشاگران به نام CanWeGetSomeToast جزئیات بیشتری را در این باره به اشتراک گذاشت. به گفته او، اعضای اولین گروه ابرقهرمانی زنانه مارول تا سال ۲۰۲۵ میلادی نسخه لایو اکشنشان در MCU یا Sony’s Spider-Man Universe معرفی خواهد شد. در ضمن، عکس مربوط به اعضای گروه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

دختران آزادی در کمیک بوک‌ها یک گروه ابرقهرمانی کاملاً زنانه است که نخستین بار در قرن هجدهم میلادی و با نام دختران نور (Daughters of Light) شکل گرفت. آن‌ها بدنبال گسترش آزادی در اروپا بودند که رهبرشان اعدام شد. اگرچه گروه از هم پاشید، برخی از اعضا دختران آزادی را تشکیل داده تا به انجام وظایف پیشین خود ادامه دهند. در قرن بیستم میلادی، آن‌ها وظیفه یافتند از سرم ابرسرباز محافظت کنند تا در اختیار افراد شرور قرار نگیرد.

نخستین باری نیست که منابع غیررسمی به ساخت اقتباس Daughters of Liberty اشاره دارند. DanielRPK که یک افشاگر به شمار می‌رود، چند وقت پیش گفته بود چنین پروژه‌ای قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان در دست ساخت بود. او وارد جزئیات نشد و فاش نساخت این اقتباس چه فرمتی (فیلم یا سریال) دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا