ویدیو سیلی ویل اسمیت رکورد یوتیوبر مشهور MrBeast را شکست

سیلی ویل اسمیت همچنان خبر می‌سازد!

ویدیو سیلی ویل اسمیت رکورد یوتیوبر مشهور MrBeast را شکست نرگس کریمی پور ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
ویدیو سیلی ویل اسمیت رکورد یوتیوبر مشهور MrBeast را شکست

ویدیو سیلی ویل اسمیت نه تنها اکنون ترند یک اخبار جهان است بلکه رکورد ویدیوهای یکی از مشهورترین و موفق‌ترین یوتیوبرهای حال حاضر را نیز شکسته است. اگر به یوتیوب علاقه داشته باشید بدون شک کانال مشهور و موفق MrBeast را می‌شناسید. یوتیوبری که با ایده‌های عظیم و جنجالی خود رکوردهای جالبی را تا کنون به ثبت رسانده است. اکنون  MrBeast با کانال یوتیوبرهای محبوبی چون PewDiePie به رقابت می‌پردازد و در رتبه چهارمین کانال پر بازدید یوتیوب قرار داد.

یکی از منحصر به فردترین ویدیوهای این یوتیوبر مشهور، ویدیویی بود که در رابطه با سریال بازی مرکب  ساخته بود. در عرض ۲۴ ساعت این ویدیو حدوداً ۴۲.۶ میلیون بازدید کننده داشت که رکورد جدیدی را برای محتوایی غیر از موزیک ویدیو و تریلر به ثبت رساند. پس از گذشتن ۱۶ ساعت از آپلود ویدیوی سیلی ویل اسمیت به کریس راک توسط رسانه Guardian News، این ویدیو حدود ۴۸ میلیون بازدیدکننده داشته است. 

ویدیو مربوطه به مشاجره شوکه کننده ویل اسمیت با کریس راک اشاره می‌کند. در طی مراسم اسکار سال ۲۰۲۲ کریس راک کمدین آمریکایی ظاهر جدید و سر بدون مو همسر اسمیت را مورد شوخی قرار داد و به همین امر اسمیت کنترل احساسات خود را از دست داده و به این هنرمند در برابر چشمان تمام حضار و بینندگان جشنواره سیلی زد. پس از پخش ویدیو سیلی ویل اسمیت در فضای مجازی این خبر به یکی از ترند‌ترین موضوعات فضای مجازی تبدیل شده و ویدیو آن به سرعت دست به دست شد. 

بدون شک طرفداران جشنواره‌های فیلم و سینما به خوبی می‌دانند که آکادمی اسکار به دیگر جشنواره‌ها چندان شباهتی ندارد و معمولا به عنوان یک مراسم فاخر شناخته می‌شود. دیگر مراسم‌های سینمایی مانند مراسم گرمی یا گلدن گلوب همواره هیجان‌انگیزتر از اسکار به شمار می‌روند و رخ دادن اتفاقات غیر منتظره و عجیب در این جشنواره‌‍‌ها چندان هم باعث شوکه شدن مخاطبین نمی‌شود. اما همانطور که پیش‌تر گفته شد مردم جهان تصور دیگری از مراسم اسکار دارند و اتفاق رخ داده اکنون بسیار عجیب و تاریخی به نظر می‌رسد. با این حال به نظر می‌رسد که اعضای آکادمی اسکار در حال بررسی اتفاق رخ داده هستند و به زودی نتایج بررسی خود را با مردم در میان خواهند گذاشت. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا