ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار ۲۰۲۱

ویل اسمیت غیرتی شد!

ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار ۲۰۲۱ نرگس کریمی پور ۲ ۰۸ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان

ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار ۲۰۲۱ که شب گذشته برگذار شد، خبر ساز شده و اکنون تمامی طرفداران این دو هنرمند به صحبت در رابطه با این موضوع می‌پردازند. شب گذشته چهل و نهمین جشنواره اسکار با حضور بزرگ‌ترین هنرمندان عرصه سینمای جهان برگذار شده و بهترین آثار سینمایی سال گذشته را از دید رهبران این آکادمی مشخص کرد. 

با این حال در اواسط این جشنواره اتفاقی رخ داد که تمامی حضار و بینندگانی که این مراسم را از قاب تلویزیون تماشا می‌کردند را متعجب کرد. هنگامی که کریس راک هنرمند محبوب برای معرفی بهترین مستند سال حاضر شد، به رسم جشنواره‌های سینمایی با تعدادی از هنرمندان حاضر در مراسم شوخی کرد. بعد از شوخی با خاویر باردم و همسرش نوبت به ویل اسمیت و همسر بیمار او جیدا پینکت اسمیت رسید. اخیرا همسر ویل اسمیت به دلیل یک بیماری پوستی مجبور شده است تا تمام موهای خود را بتراشد، با توجه به این امر و شباهت چهره بدون مو جیدا پینکت اسمیت به بازیگر فیلم G.I. Jane کریس راک با ویل اسمیت و همسرش شوخی کرده و عنوان کرد که به علت سر تراشیده خود،  او باید در قسمت دوم این اثر به هنرنمایی بپردازد. 

ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک 

این موضوع که ظاهرا در ابتدا باعث خنده اسمیت‌ شد اما پس از چند لحظه موجب رنجش او شده و باعث شد تا این بازیگر کنترل احساسات خود را از دست داده و به کریس راک سیلی بزند.  

پس از این اتفاق مدتی تصویر جشنواره اسکار برای طرفدارانی که از تلویزیون مشغول تماشا بودند قطع شد و تنها صدای اسمیت به گوش می‌رسید که با عصبانیت و الفاظی نامناسب راک را خطاب می‌کرد و به او می‌گفت که دیگر نام همسر او را به زبان نیاورد. 

اگرچه پس از این اتفاق هردوی آن‌ها به خاطر آنچه که پیش آمده از مردم عذرخواهی کردند اما این موضوع بسیار خبرساز شد و به یکی از مهم‌ترین اتفاقات نه تنها چهل و نهمین جشنواره اسکار  بلکه کل تاریخ این آکادمی تبدیل شد. 

شاید برخی از کاربران فضای مجازی و طرفداران سینما این گونه تصور کنند که حرکت این دو هنرمند ساختگی بوده و تنها برای جلب نظر تماشاگران به این جشنواره بوده است اما با این حال به نظر  می‌رسد که احتمال ساختگی بودن این امر بسیار کم بوده و شوخی نا به جا راک در حقیقت احساسات خانواده اسمیت را جریحه‌دار کرده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا