حضور آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 چقدر حقیقت دارد؟

ظاهرا بازیگر این نقش هم مشخص شده است

آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3

وب سایت The Cosmic Circus در یک مطلب اختصاصی مدعی شد حضور آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 احتمال زیاد واقعیت دارد.

در پی موفقیت‌های Guardians of the Galaxy و Guardians of the Galaxy Vol. 2، مارول و والت دیزنی تصمیم گرفتند جیمز گان (James Gunn) را بازگردانده تا قسمت سوم و پایانی را هم بسازد. او بازگشت و مدتی را به عنوان فیلمنامه‌نویس و کارگردان روی پروژه کار کرد اما پس از اینکه حواشی‌ای پیرامون توییت‌های قدیمی او به وجود آمدند، از دیزنی اخراج شد. با گذشت چند ماه، اوضاع بهبود یافت و دیگر جوی منفی علیه گان وجود نداشت. در نتیجه، استودیو آمریکایی به سراغش رفت تا بار دیگر استخدامش کند؛ اقدامی که دیر صورت گرفت.

پس از اینکه همکاری جیمز گان و والت دیزنی به پایان رسید، وارنر نهایت استفاده را از شرایط را برد و قراردادی را با او امضا کرد. البته فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی با بازگشت به Marvel Cinematic Universe موافقت کرد اما از آنجایی که قراردادش با وارنر زودتر امضا شده بود، مجبور شد فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker را در اولویت قرار دهد. بدین ترتیب، قسمت سوم محافظان کهکشان به جای سال ۲۰۲۰ میلادی برای اکران در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، اطلاعات چندانی از داستان موجود نبوده و تنها می‌دانیم مخاطب حین تماشای فیلم بیشتر با سرگذشت راکت آشنا می‌شود. همچنین یکی از شخصیت‌های مهم جان خود را از دست خواهد داد.

حضور آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 ظاهرا حقیقت دارد. ماجرا زمانی آغاز شد که یکی از کاربران نه چندان مشهور توییتر ادعا کرد ویل پولتر (Will Poulter) به اثر جدید جیمز گان پیوسته و قرار است وارلاک را به تصویر بکشد. اگرچه این ادعا توسط یک اکانت ناشناخته مطرح شده بود، وب سایت The Cosmic Circus تصمیم گرفت صحت ماجرا را از منابع خود جویا شود. تعدادی از منابع شایعه را تا حدودی تایید کرده و گفتند اتفاقاتی در پشت صحنه در حال رخ دادن است. از آنجایی که منابع با اطمینان اظهار نظر نکرده‌اند، نویسنده The Cosmic Circus نسبت به حقیقت داشتن شایعه مطمئن نیست. با این حال، موردی وجود دارد که نمی‌توان نادیده گرفت.

ویل پولتر در سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی به سریال ارباب حلقه‌ها محصول آمازون پیوست. با گذشت مدت کوتاهی، او به دلیل تداخل در برنامه‌ریزی‌ها را پروژه را ترک کرد. در اینجا یک سوالی پیش می‌آید: چه اتفاقی باید رخ دهد یک بازیگر فرصت نقش‌آفرینی در پروژه‌ای بزرگ و مورد انتظار مانند سریال ارباب حلقه‌ها را نادیده بگیرد؟ پاسخ این سوال، قطعا یک پیشنهاد بهتر است؛ پیشنهادی که می‌تواند نقش آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 باشد.

آمازون تصمیم گرفت به منظور کاهش هزینه‌ها فصل اول و دوم ارباب حلقه‌ها را پشت سر هم فیلمبرداری کند. در نتیجه، مدت زیادی از اتمام روند ضبط صحنه‌های فصل اول نمی‌گذرد اما زمینه‌چینی آغاز شده تا دست‌اندرکاران بتوانند فیلمبرداری را در اولین روز سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز کنند. فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 هم در نوامبر شروع می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد، باید گفت تداخل در برنامه‌ریزی‌ها می‌تواند همان دلیلی باشد که باعث شد ویل پولتر پروژه ارباب حلقه‌ها را ترک کند.

ویل پولتر از بازیگران جوان هالیوود بوده و با حضور در The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader توانست به شهرت بالایی در میان مخاطبان نونهال و نوجوان دست یابد. از دیگر آثاری که در پرونده هنری او دیده می‌شوند می‌توان به مجموعه هرازتو (The Maze Runner) و فیلم تعاملی Black Mirror اشاره کرد.

حضور آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 غیرمنتظره نیست. آیشا در Guardians of the Galaxy Vol. 2 سعی کرد محافظان کهکشان را متوقف کند اما با شکست مواجه شد و ناوگان فضاپیماهایش را از دست داد. با این حال، همچنان نسبت به شکست دادن پیتر کوییل و دوستانش مطمئن است. در همین فیلم می‌بینیم که آیشا با استفاده از یک دستگاه موجودی مصنوعی می‌سازد که قادر است محافظان کهکشان را شکست دهد. آیشا همچنین موجود مزبور را آدام نامگذاری می‌کند. این شخصیت در کمیک بوک‌ها از قدرت، سرعت، چابکی و تحمل ابرانسانی برخوردار بوده و می‌تواند پرواز کند. او همچنین قادر است انرژی را کنترل کند، در ماهیت مواد تغییر ایجاد کند و مهارت بالایی در استفاده جادو دارد.

سومین اقتباس محافظان کهکشان در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۵ مه سال ۲۰۲۳ میلادی) آماده شود. به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

به‌روزرسانی: بازیگر نقش آدام وارلاک رسما معرفی شد

وب سایت Deadline چندی پیش یک گزارش اختصاصی منتشر و به واسطه آن تایید کرد ویل پولتر به عنوان بازیگر نقش آدام وارلاک انتخاب شده است. اینطور که نویسنده مطلب مدعی شده، مسئولان مارول فرایندی طولانی را برای بررسی بازیگران و یافتن گزینه‌های مناسب پشت سر گذاشتند. پس از محدود شدن گزینه‌ها، از برخی خواسته شد برای تست بازیگری بیایند که یکی از آن‌ها پولتر بود. نویسنده همچنین تاکید داشت مدیران مارول و جیمز گان از آگوست سال جاری میلادی مشغول  بحث و گفتگو درباره بهترین گزینه بوده و سرانجام پولتر را انتخاب کردند. مارول یا والت دیزنی به ادعای ددلاین نشان نداده‌اند اما گان با انتشار یک توییت، پیوستن پولتر به تیم را تبریک گفته است؛ اقدامی که عملا یک حکم تایید به شمار می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا