#مهسا_امینی

اولین نمایش از Peacemaker در ویدیو تازه منتشر شده از آثار HBO Max

ماجراهای پیس‌میکر از اینجا شروع می‌شود

شبکه HBO Max کلیپی از فیلم و سریال‌هایی که قرار است منتشر شوند را در صفحه اینستاگرامیش منتشر کرده؛ از فصل اول سریال Peacemaker با نقش‌آفرینی جان سینا و کارگردانی جیمز گان گرفته تا آثاری جدی و احساسی!

از دیگر عناوین جدید این سرویس که در این ویدیوی کوتاه نمایش دارند می‌توان به سریال Succession، سریال Curb Your Enthusiasm، سریال Euphoria، سریال Insecure، سریال The Sex Lives of College Girls و سریال جدید Gossip Girl گرفته تا فیلم Dune و ماتریکس ۴ با بازی کیانور ریوز اشاره کرد.

خالق این سریال، جیمز گان به خاطر خستگی از وضعیت جهانی کرونا تصمیم گرفت سریال Peacmaker را بسازد. جالب این‌جاست قبل از اینکه فیلم دوم جوخه خودکشی منتشر شود، این تصیمیم را گرفته بود. اگر فیلم جوخه انتحار ۲ را دیده باشید، باید پیس‌میکر یا همان صلح‌جو را بشناسید. جیمز گان او را وارد دنیای تلویزیونی می‌کند تا با ابرشرورهای جدید مواجه‌ شود. سریال پیس‌میکر هم مانند بیشتر سریال‌هایی که دنباله فیلم‌هایشان هستند، به گذشته و ریشه ماجرا و شخصیت‌هایش می‌پردازد. اما سریال Peacemaker ورای همه سریال‌هاست، چون علاوه بر اینکه ما را به اتفاقات بعد قسمت دوم فیلم جوخه خودکشی می‌برد، از گذشته پیس‌میکر هم آگاه‌مان می‌کند. جیمز گان حتی پا را فراتر از این می‌گذارد و از حضور شخصیت دیگری از جوخه خودکشی خبر می‌دهد.

شاید در نگاه اول تمام این اطلاعات در حد یک حرف باشد اما کلیپی که از اینستاگرام HBO Max منتشر شده، طرفداران را برای سال بعد تشنه نگه می‌دارد. در بخشی از کلیپ که فیلم و سریال‌های زیادی را نشان می‌دهد، می‌بینیم که پیس‌میکر وارد غذاخوری می‌شود و روی صندلی می‌نشیند.

یا در یخش دیگر اسلحه به دست می‌گیرد و از بین دو پاهایش شلیک می‌کند. تا چشم بر هم بزنیم سال ۲۰۲۲ میلادی هم آمده و انتظار می‌رود فصل اول سریال پیس‌میکر به همراه دیگر فیلم و سریال‌ها از سینماها و تلویزیون پخش شوند. طرفداران تا آن زمان باید منتظر بمانند و اگر مشتاق قصه‌های بیشتری بودند، عوامل سریال شاید بخواهند به فصل دومش فکر کنند.

جان سینا (پیس‌میکر) جنیفر هلند (امیلیا هارکورت)، استیو آگی (جان اکونوموس) و دانیل بروکس (لئوتا آدبایو) بخشی از بازیگران سریال کمدی پیس‌میکر هستند.

فکر می‌کنید واقعا این شخصیت پتانسیل ساخت یک سریال جداگانه را داشته است؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا