اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker اسپین آف The Suicide Squad از راه رسید

این اثر سال آینده پخش خواهد شد

اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker

وب سایت Entertainment Weekly چندی پیش در قالب یک مطلب اختصاصی اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت.

مارول سعی دارد با ساخت سریال‌های اختصاصی برای دیزنی پلاس، تعدادی از داستان‌های متعلق به Marvel Cinematic Universe را از این طریق به تصویر بکشد. وارنر و دی‌سی اینترتینمنت سیاست مشابهی را اتخاذ کرده و هم اکنون سریال اختصاصی و لایو اکشن Peacemaker را می‌سازند که اسپین آفی برای The Suicide Squad است. دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار در آگوست سال جاری میلادی به سالن‌های نمایش آمد و با وجود بازخوردهای مثبت، نتوانست عملکرد قابل‌قبولی را در باکس آفیس جهانی به ثبت برساند. در ضمن، داستان درباره تعدادی زندانی از جمله پیس میکر است که می‌پذیرند در مقابل حضور در یک ماموریت بسیار خطرناک، محکومیتشان کمتر شود.

کریستوفر اسمیت ملقب به پیس میکر در فرنچایز DC Extended Universe قاتلی بی‌رحم است که تنها یک هدف را دنبال می‌کند: برقراری صلح. او برای دستیابی به خواسته خود دست به هر اقدامی زده و هیچ گونه خط قرمز اخلاقی‌ای ندارد. اگرچه مخاطب در جریان The Suicide Squad با خلق و خوی او به صورت کامل آشنا می‌شود، اطلاعاتی از سرگذشت و نحوه تبدیل شدنش به چیزی که امروز هست بدست نمی‌آورد. سریالی که وارنر برای سرویس استریم HBO Max می‌سازد، قرار است به گذشته او پرداخته و در عین حال، جدیدترین ماموریتش را به تصویر بکشد.

وب سایت Entertainment Weekly ساعاتی قبل یک مطلب اختصاصی کار کرد و به واسطه آن، اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker را به اشتراک گذاشته است. این عکس شخصیت‌های اصلی داستان را نشان می‌دهد که در قالب یک گروه دور میزی جمع شده و ظاهرا مشغول بحث پیرامون یک موضوع مهم هستند. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پیس میکر با نقش‌آفرینی جان سینا (John Cena) لباس مخصوص خود را به تن کرده و اینطور که به نظر می‌رسد، تغییری در لباس صورت نگرفته است. دیگر نکته قابل‌توجه، فردی است که کنار کریستوفر اسمیت نشسته و لباسی مخصوص به تن دارد. او ادرین چیس نام داشته و با نام مستعار ویجلنت شناخته می‌شود. ادرین، دادستان یکی از مناطق نیویورک بود تا اینکه همسر و فرزندانش توسط تبهکاران به قتل رسیدند. در پی این اتفاق، او تصمیم گرفت عدالت را به روش خودش اجرا کند.

ویجلنت مهارت بالایی در نبرد تن به تن دارد، تک‌تیراندازی فوق‌العاده است و زخم‌هایش به سرعت بهبود می‌یابند. البته برخورداری از قدرت خوددرمانی او را به موجودی نامیرا تبدیل نکرده و در صورت عمیق بودن زخم‌ها امکان مرگ وجود دارد. از دیگر شخصیت‌های حاضر در سریال پیس میکر می‌توان به جان اکونوموس با نقش‌آفرینی استیو اجی (Steve Agee) و لیئوتا آدبایو با نقش‌آفرینی (دنیلا برئکس) اشاره کرد. رابرت پاتریک (Robert Patrick) هم در سریال حاضر بوده و نقش پدر کریستوفر را ایفا می‌کند. در صورتی که نام پاتریک برایتان آشنا نیست، باید بگوییم در Terminator 2: Judgment Day به عنوان آنتاگونیست جلوی دوربین رفته بود.

وارنر چندی پیش لیست آثار حاضر در DC FanDome 2021 را منتشر کرد و نام Peacemaker را در آن مشاهده می‌شود. طبق اطلاعات موجود، مخاطبان حین تماشای رویداد شاهد رونمایی از اولین نگاه به سریال خواهند بود. در ضمن، DC FanDome در تاریخ ۲۴ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ اکتبر) برگزار می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا