1%
  • 0/10

داستان Guardians of the Galaxy Vol. 3 اشک شما را در می‌آورد!

این اثر سال ۲۰۲۳ به سینماها خواهد آمد

داستان Guardians of the Galaxy Vol. 3 اشک شما را در می‌آورد! ۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
داستان Guardians of the Galaxy Vol. 3

با توجه به توییت اخیر جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی، داستان Guardians of the Galaxy Vol. 3 اشک مخاطبان را در خواهد آورد.

وقتی مارول از ساخت اولین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان خبر داد، بسیاری از کارشناسان و طرفداران خود را برای اولین شکست تجاری Marvel Cinematic Universe آماده کردند؛ زیرا این اثر در پشت و جلوی دوربین نام‌های شناخته‌شده‌ای نداشت. Guardians of the Galaxy نهایتا در آگوست ۲۰۱۴ روی پرده‌ی نقره‌ای آمد و برخلاف پیش‌بینی‌ها، نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت؛ رقمی که برای یک کمیک بوک ناشناخته در میان مخاطبان عام سینما بسیار قابل‌توجه بود. سه سال بعد، دومین اقتباس سینمایی با نام Guardians of the Galaxy Vol. 2 اکران شد. این اثر عملکرد فوق‌العاده‌ای را ثبت کرد تا ساخت قسمت سوم چراغ سبز دریافت کند.

مارول در ابتدا قصد داشت فاز چهارم دنیای سینمایی خود را با Guardians of the Galaxy Vol. 3 آغاز کند اما اخراج جیمز گان (James Gunn) باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد. گان چند سال پیش به دلیل تعدادی جوک قدیمی در حساب توییترش مورد انتقاد قرار گرفت. والت دیزنی هم که علاقه‌ای نداشت درگیر حواشی شود، سریعا به همکاری خود با گان پایان داد. البته او بار دیگر استخدام شد و قرار است مانند گذشته وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی سومین اقتباس محافظان کهکشان را بر عهده داشته باشد. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان در دسترس نبوده جز اینکه سرگذشت راکت فاش شده و خواهیم فهمید چرا جای زخم روی نقاط مختلف بدنش دیده می‌شود.

جیمز گان از آن دسته افرادی است که تعامل بسیاری با فالوئرهای خود دارد. چندی پیش یکی از کاربران پرسید در هنگام تماشای Guardians of the Galaxy Vol. 3 چقدر اشک خواهیم ریخت. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در پاسخ جمله‌ای نوشت که به احساسی بودن داستان اشاره دارد. در ادامه می‌توانید پرسش و پاسخ کاربر و گان را مشاهده کنید:

کاربر: قرار است در هنگام تماشای Guardians of the Galaxy Vol. 3 چقدر اشک بریزیم؟ صادق باش.

جیمز گان: در هنگام تماشا را نمی‌دانم اما این را می‌دانم که حین نوشتن فیلمنامه خیلی اشک ریختم.

جیمز گان وارد جزئیات نشد و اطلاعات دیگری را از داستان Guardians of the Galaxy Vol. 3 به اشتراک نگذاشت. با این حال، می‌توان حدس‌هایی درباره‌ی اتفاقات احساسی و تاثیرگذار داستان زد. اولین احتمال، سرگذشت راکت است که در جریان فیلم اطلاعاتی با محوریتش فاش می‌شود. احتمال دوم و پایانی، مرگ یکی از شخصیت‌های اصلی است؛ موضوعی که گان اوایل سال جاری شمسی تایید کرده بود. همچنین ممکن است هر دو مورد در افزودن بار احساسی به داستان نقش داشته باشند.

زمان دقیق اکران قسمت سوم Guardians of the Galaxy مشخص نیست و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد. مطابق انتظار، کریس پرت (Chris Pratt)، زوئی سالدانا (Zoe Saldana) و دیو باتیستا (Dave Bautista) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments