بازیگر پسر هالک در سریال She-Hulk که بود؟

شخصیتی جدید و با آینده‌ای درخشان

بازیگر پسر هالک

در آخرین قسمت فصل اول سریال She-Hulk هالک (Hulk) به همراه پسرش، دوباره ظاهر می‌رسد. اما بازیگر پسر هالک در این سریال چه کسی بود؟

در قسمت پایانی اولین فصل از سریال She-Hulk: Attorney at Law شاهد معرفی یک شخصیت جدید به دنیای سینمایی مارول (MCU) بودیم. این قسمت بروس بنر (Bruce Banner) را می‌بینیم که به همراه پسر خود که اسکار (Skaar) نام دارد، بازگشته است. در حالی که پایان قسمت She-Hulk با اتفاقات زیادی همراه بود و واکنش‌ها نسبت به آن مختلف بود، اما لحظه حضور کوتاه اسکار در اینترنت بسیار پرسر و صدا بود. با اینحال یک از سوالات مهمی که برای بسیاری از طرفداران و تماشاچیان پیش آمد این بود که بازیگر پسر هالک در این سریال که بود. به همین دلیل افرادی شروع به جستجو کردند و حتی مقداری به عقب رفتند تا با تماشای آثار پیشین این بازیگر، بهتر او را ببینند و بیشتر با بازیگر نقش جدیدترین عضو خانواده هالک آشنا شوند.

نقش اسکار را بازیگر جوان و تازه‌کار، ویل دیوسنر (Wil Deusner) بازی کرده است. با اینحال این حضور به قدری کوتاه بود که جای چندانی برای حدس و گمان درباره او نمی‌گذارد و هنوز نمی‌دانیم این شخصیت قرار است چگونه به تصویر کشیده شود و آیا قرار است به ریشه‌های کمیکی خود پایبند بماند یا خیر. شخصیت اسکار در پایان سریال She-Hulk: Attorney at Law با لباس‌های جنگی‌ای که که شبیه به لباس‌های گلادیاتورهای سیاره ساکار (Sakaar) است دیده می‌شود، پیش از این نیز خود هالک را با چنین لباس‌هایی در فیلم Thor: Ragnarok دیده بودیم و این می‌تواند سرنخ‌هایی را از آنچه که او قبل از معرفی روی زمین انجام می‌داد،‌ ارائه دهد. حضور دیوسنر جوان در نقش اسکار تحت استفاده شدید از CGI بود، به همین دلیل عجیب نیست که این بازیگر در نقش پسر هالک سریعا قابل تشخیص نباشد. این طور که به نظر می‌رسد CGI مورد استفاده برای این شخصیت همانی CGI است که برای شخصیت‌های هالک باهوش (Smart Hulk) و شی‌هالک (She-Hulk) نیز مورد استفاده قرار گرفته است و ترکیب خوبی از ویژگی‌های ظاهری هالک مانند آن‌ها و همچنین چهره انسانی را ارائه می‌دهد. به همین دلیل در حالی که برخی ممکن است حس کنند بازیگر نقش اسکار را می‌شناسند، اما برایشان دشوار است که بگویند این بازیگر دقیقا چه کسی است.

بازیگر پسر هالک را از کجا می‌شناسیم؟

ویل دیوسنر در حالی که جوانتر بود به جمع بازیگرانی پیوست که در پروژه‌های اقتباسی از کتاب‌های کمیک‌های دی‌سی (DC) و مارول (Marvel) نقش‌آفرینی کرده است. او قبل از ورود به دنیای سینمایی مارول بیشتر به بازی در سریال Stargirl و در نقش حوی زاریک (Joey Zarick) شناخته می‌شد. با اینحال چند سال پیش این بازیگر از تیم عوامل تولید سریال Stargirl جدا شد و این باعث شد فرصت‌های دیگری مانند بازی در نقش اسکار در دنیای سینمایی مارول داشته باشد. او همچنین به خاطر بازی در نقش چاربی جوان در سریل Shut Eye شبکه Hulu که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ پخش می‌شد، شناخته شده است.

اسکار کی می‌تواند دوباره در دنیای سینمایی مارول ظاهر شود؟

حضور ویل دیوسنر یکی از بزرگترین اتفاقات فصل اول سریال She-Hulk: Attorney at Law بود و بسیاری از طرفداران و مخاطبان را امیدوار کرد که در آینده شاهد روایت داستان جنگ جهانی هالک (World War Hulk) در دنیای سینمایی مارول باشند یا حتی فیلمی بر اساس آن ساخته شود. با اینحال با توجه به مشکلات حقوقی که با شرکت یونیورسال (Universal) وجود دارد به نظر می‌رسد که امکان وقوع چنین اتفاقی وجود نداشته باشد. از آنجایی که به نظر می‌رسد مارول در حال کار روی پروژه انتقام‌جویان جوان (Young Avengers) است که در آن احتمالا شخصیت‌های مثل آمریکا چاوز (America Chavez) و کیت بیشاپ (Kate Bishop) نیز حضور داشته باشند، اضافه شدن اسکار به این تیم نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های قابل دسترس باشد. البته یک گزینه تاریک‌تر نیز وجود دارد، ممکن است اسکار همان طور که از پدرش قدرت‌هایی شبیه به هالک را به دست آورده است، از مادرش نیز که گمان می‌رود کایرا (Caiera) باشد نیز قدرت‌هایی به دست می‌آورد. در خط داستانی سیاره هالک (Planet Hulk)، هالک با کایرا در ساکار ملاقات می‌کند و نهایتا با یکدیگر صاحب فرزندی به نام اسکار می‌شوند. اگر مارول قصد دارد از خط داستانی اصلی جنگ جهانی هالک پیروی کند، اسکار ممکن است که از ابتدا یک قهرمان نباشد، زیرا در کتاب‌های کمیک او شاهد مرگ مادرش در ساکار است و همین باعث می‌شود انگیزه‌های انتقام‌جویانه داشته باشد، اما پدرش بروس بنر به او کمک کی‌کند که به یک قهرمان و محافظ تبدیل شود. بنابراین حتی این امکان وجود دارد که اسکار بتواند در فیلم Thunderbolts به دنیای سینمایی مارول بازگردد که این خیلی احتمالا خیلی زودتر از زمانی است که بسیاری از طرفداران تصور می‌کردند.

صرف نظر از این که اسکار در فیلم Thunderbolts ظاهر می‌شود یا این که او را در پروژه انتقام‌جویان جوان می‌بینیم یا نه، می‌توان گفت که به احتمال زیاد او قرار است نقشی در در فیلم Avengers: The Kang Dynasty یا Avengers: Secret Wars بازی کند. از آنجایی که گمانه‌زنی‌ها نسبت به آمدن هالک قرمز (Red Hulk) زیاد است، منطقی است که اسکار در داستان‌های آینده مربوط به هالک نیز جایی داشته باشد. یکی دیگر از احتمالات نیز این است که شاید فصل دوم سریال She-Hulk: Attorney at Law ساخته شود و در آن شاهد حضور اسکار باشیم. در نهایت می‌توان گفت که فرصت‌های بسیار بیشتری برای اسکار و بازیگر آن ویل دیوسنر وجود دارد.

تمام قسمت‌های فصل اول سریال She-Hulk: Attorney at Law از طریق سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) هم‌اکنون در دسترس هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا