تاریخ پخش برادران سوپر ماریو در سرویس‌های استریم

ماریو چه زمانی مهمان خانه‌ها می‌شود؟


این روزها، مخاطبان از خود می‌پرسند که تاریخ پخش برادران سوپر ماریو در سرویس‌های استریم چه زمانی خواهد بود؟ اگرچه زمان پخش اینترنتی این فیلم هنوز به طور رسمی مشخص نشده، اما یک تاریخ احتمالی برای پخش آن وجود دارد.

انیمیشن پرسروصدای برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros) از چهارشنبه 5 آوریل در سینماها اکران شده و تا این‌جای کار، فیلم موفقی نبوده است. چراکه منتقدان، نظر مثبتی درباره این فیلم ندارند و امتیازات آن در سایت‌های راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) و متاکریتیک (Metacritic) جالب نیست. تازه‌ترین انیمیشن یونیورسال (Universal) که برداشت جدیدی از بازی پرطرفدار ماریو است، سومین فیلم سینمایی اقتباس‌شده از این بازی به شمار می‌رود.

برادران سوپر ماریو، تولید مشترک یونیورسال و استودیو ایلومینیشن (Illumination) است که پیش‌تر هم در ساخت فیلم‌هایی نظیر من نفرت‌انگیز (Despicable Me)، مینیون‌ها (Minions) و زندگی پنهان حیوانات خانگی (The Secret Life of Pets) همکاری کرده‌اند. علاوه بر این، برادران سوپر ماریو با بودجه‌ای 100 میلیون دلاری ساخته شده است که بالاترین بودجه در تاریخ این استودیو انیمیشن‌سازی است.

تاریخ پخش برادران سوپر ماریو

پس از اکران گسترده این فیلم در سینماها، اکنون باید پرسید چه زمانی خانواده‌ها می‌توانند که آن را در خانه‌های خود تماشا کنند؟ اگر برادران سوپر ماریو در سرویس آمازون نمایش داده شود، تا 34 روز دیگر آماده تماشا خواهد بود. این به مخاطبان فرصت می‌دهد که فیلم را فقط یک ماه پس از اکران سینمایی، به صورت PVOD (ویدیو به درخواست پریمیوم) خریداری کنند. البته این تاریخ یکسان نخواهد بود، بلکه ممکن است بر اساس عملکرد فیلم در باکس‌آفیس تغییر کند.

اگر یادتان باشد، انیمیشن قبلی ایلومینیشن به نام Minions 2 در تاریخ 1 ژوئیه 2023 در سینماها اکران شد و تقریبا یک ماه بعد در 2 آگوست، از طریق پلتفرم‌های PVOD در دسترس همگان قرار گرفت. این در حالی بود که که Minions 2 فروش چشمگیری در باکس‌آفیس داشت؛ فروشی بالغ بر 939 میلیون دلار در جهان.

با وجود این، باید همچنان منتظر اخبار رسمی درباره تاریخ پخش برادران سوپر ماریو باشیم. اما پیش از عرضه اینترنتی، انتظار می‌رود که این فیلم نهایتا رکورد درآمد جهانی ایلومینیشن را بشکند. رکوردی که توسط انیمیشن Minions در سال 2015 ثبت شد و حدود 1.15 میلیارد دلار است.

1.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا