تماشا کنید: اولین تریلر فصل دوم ?…What If لو رفت

تریلری که دیگر از دید عموم پنهان نیست

مارول در پنل انیمیشن کمیک کان ۲۰۲۲، اولین تریلر فصل دوم ?…What If را به صورت اختصاصی برای حاضرین سالن H به نمایش گذاشت و از تاریخ پخش آن رونمایی کرد، تریلری که چندی پیش توسط فردی ناشناس لو رفته است.

سریال جذاب ?…What If اولین پروژه انیمیشنی استودیو مارول بود که در سال ۲۰۲۱ به‌عنوان بخشی از داستان مولتی ورسی فاز چهارم MCU از دیزنی پلاس پخش شد. این سریال درست مثل خط داستانی وات ایف کمیک‌ها، با تغییر دادن بخش کوچکی از سناریو عناوین پیشین MCU، داستانی کاملا متفاوت را به تصویر می‌کشید و شخصیت‌ها را در موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای قرار می‌داد.

فصل اول به قدری خوب عمل کرد که استودیو مارول به ساخت ادامه سریال چراغ سبز نشان داد. اما به دلیل مراحل توسعه مون نایت، قبلا تایید شده بود که فصل دوم تا پایان سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، اما استودیو مارول در پنل انیمیشن کمیک کان تایید کرد که فصل دوم سریال با تاخیری جزئی مواجه شده و قراره در اوایل سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش شود. شاید این تاخیر غیرمنتظره خبری ناامیدکننده باشد، اما خبر تمدیدش برای فصل سوم توانست تا حدودی اوضاع را آرام کند.

شاید رونمایی از پروژه‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول به‌ صورت عمومی صورت گرفت، اما تریلرهای متعددی تنها برای افراد حاضر در سالن H به نمایش گذاشته شد که یکی از آنها، اولین تریلر فصل دوم ?…What If بود. با توجه به محتوای لو رفته، این فصل جذاب و مهیج حول محور شخصیت و داستان‌های فاز چهارم می‌چرخد. دیدار دوباره کاپیتان کارتر با استیو، بازگشت هلا، آشنایی پیتر کوئیل جوان با پدر واقعیش، تبدیل شدن هایدرا استامپر به یک ابرشرور، مبارزه ماندارین با اودین و سفر تونی استارک در مولتی ورس از جمله لحظات حماسی و جذابی است که در این تریلر به نمایش گذاشته شد.

در ادامه می‌توانید تریلر لو رفته را تماشا کنید:

ظاهرا فصل دوم با مقیاسی عظیم در دست ساخت است و علاوه بر تغییر داستان‌های فاز چهارم، سناریوهای متنوعی را به تصویر خواهد کشید. مانند مسابقه ماشینی که در سیاره ساکار برگزار می‌شود و اکثر شخصیت‌ها مثل تونی استارک، گرندمستر، کورگ، والکری و هالک در آن شرکت می‌کنند. یا زمانی که یاندو طبق قراردادش، پیتر کوئیل جوان را به پدرش، ایگو تحویل می‌دهد. همچنین بازسازی نسخه‌ای متفاوت از نبرد کاپیتان آمریکا با ثانوس در پایان فیلم Avengers: Infinity War بسیار ارزشمند است.

 

فصل دوم انیمیشن سریالی ?…What If در سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ این تریلر چه زمانی به صورت رسمی برای عموم به نمایش در می‌آید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا