1%
  • 0/10

جزئیات جدیدی از داستان فصل دوم سریال وات ایف فاش شد

چه می‌شد اگر هلا ده حلقه شانگ چی را پیدا می‌کرد؟

جزئیات جدیدی از داستان فصل دوم سریال وات ایف فاش شد ۲ ۰۴ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فصل دوم سریال وات ایف

شاید هنوز تیزر یا تریلری توسط مارول منتشر نشده باشد، اما به‌تازگی جزئیات جدیدی از داستان فصل دوم سریال وات ایف فاش شده است.

مجموعه تلویزیونی جذاب What If اولین پروژه انیمیشنی استودیو مارول بود که در سال ۲۰۲۱ به‌عنوان بخشی از داستان مولتی‌ورسی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش شد. این سریال درست مثل رویداد کمیکی محبوب دنیای مارول، با تغییر دادن بخش کوچکی از سناریو عناوین پیشین MCU، داستانی کاملا متفاوت را به تصویر می‌کشید و شخصیت‌ها را در موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای قرار می‌داد.

ماه گذشته منبع خبری موثقی به‌نام Can We Get Some Toast از نام واقعی تمامی قسمت‌ها و داستان فصل دوم سریال وات ایف رونمایی کرده بود. طبق لیست منتشر شده، قسمت چهارم روایت‌گر داستانی است که در آن هلا، الهه مرگ به‌جای پدر شانگ چی، ده حلقه را پیدا می‌کند. حالا این اینسایدر باری دیگر بازگشته تا کمی بیشتر درباره این قسمت صحبت کند. به‌گفته او هلا درست مثل فیلم Thor: Ragnarok، از ازگارد رانده می‌شود اما به‌جای زندانی شدن در هل هایم (یکی از نه قلمرو افسانه‌های نورس) از روستای تالو (Ta-Lo) سر در می‌آورد و با شیوه‌های رزمی ساکنین آنجا آشنا می‌شود. سپس اودین با ارتشی به زمین حمله می‌کند و جنگی بزرگ بین ازگارد و تالو آغاز می‌شود.

هنوز صحت این موضوع توسط هیچ منبع خبری یا نشریه موثقی تایید نشده، بنابراین نباید خیلی نسبت به دیدنش امیدوار بود. در ادامه می‌توانید نام تمامی قسمت‌های فصل دوم را مشاهده کنید:

  • قسمت اول: What If Nebula Joined the Nova Corps
  • قسمت دوم: What If Peter Quill Attacked Earth’s Mightiest Heroes
  • قسمت سوم: What If Kahhori Reshaped the World
  • قسمت چهارم: What If Hela found the Ten Rings
  • قسمت پنجم: What If lron Man Crashed into the Grandmaster
  • قسمت ششم: What If Happy Hogan Saved Christmas
  • قسمت هفتم: What If Captain Carter Fought the Hydra Stomper
  • قسمت هشتم: What If The Avengers Assembled in 1602
  • قسمت نهم: What If Strange Supreme Intervened

بنا به دلایلی نامشخص هنوز کمپین بازاریابی سریال آغاز نشده اما سال گذشته تریلری در مراسم D23 Expo پشت درب‌های بسته به‌نمایش درآمد. دیدار دوباره کاپیتان کارتر با استیو، بازگشت هلا، آشنایی پیتر کوئیل جوان با پدر واقعیش، تبدیل شدن هایدرا استامپر به یک ابرشرور، مبارزه ماندارین با اودین و سفر تونی استارک در مولتی‌ورس، همگی از جمله لحظات حماسی و جذابی بود که در این تریلر به‌نمایش گذاشته شده بود.

فصل دوم انیمیشن سریالی وات ایف در کریسمس سال جاری از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments