از زره استیو راجرز در فصل دوم What if رونمایی شد

تقابل عاشق و معشوق

استیو راجرز در فصل دوم What if

به لطف تصاویری که اخیراً به فضای مجازی راه یافته، از زره استیو راجرز در فصل دوم What if رونمایی شده است.

What if اولین سریال انیمیشنی Marvel Cinematic Universe بوده و از قضا توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود به ثبت برساند. به همین دلیل، فصل دومش در دست ساخت قرار گرفت. این اثر یک آنتالوژی بوده و هر قسمت داستانی مستقل را روایت می‌کند. همچنین سریال سعی دارد به یک سوال بسیار مهم پاسخ دهد: چه می‌شد اگر اتفاقات مهم MCU بگونه دیگری رقم می‌خوردند؟

قسمت اول فصل نخست What if  تحت عنوان What If… Captain Carter Were the First Avenger شناخته شده و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، پگی کارتر سرم مخصوص را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. او در پایان ماجراجویی خود پی می‌برد استیو راجرز زنده بوده و به همین دلیل، طرفداران گمان می‌کردند این دو قرار است زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند. با اینحال، در کامیک کان سال گذشته اعلام شد در فصل دوم شاهد نبرد عاشق و معشوق خواهیم بود.

به لطف تصاویری که اخیراً به فضای مجازی آمده، زره استیو راجرز در فصل دوم What if رونمایی شده است. طبق اطلاعات قدیمی یکی از قسمت‌های جدید What if…Captain Carter Fought the HYDRA Stomper نام داشته و ادامه‌ای برای What If… Captain Carter Were the First Avenger است. استیو بنا به دلایلی به عضویت هایدرا در آمده و بواسطه زره مخصوص استامپر در راستای اهداف شوم این سازمان گام برمی‌دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

استیو راجرز زمین ۸۲۱۱۱ در فصل نخست What if زرهی را به تن کرد که حال و هوای جنگ جهانی دوم را داشت اما طبق تصاویر جدید، زره دوم شباهت زیادی به زره‌های مرد آهنی (Iron Man) داشته و تنها ابعادش در مقایسه با آن‌ها مقداری بزرگتر است. در ضمن، کریس ایونز (Chris Evans) بنا به دلایلی در تیم صداپیشگی سریال انیمیشنی حضور نداشته و تنها از چهره‌اش برای طراحی کاراکتر استفاده کردند.

فصل دوم What if  قرار بود در سال جاری میلادی منتشر شود اما تا اطلاع ثانوی تاخیر خورده است.

3 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا