1%
  • 0/10

شورانر و نویسنده سریال What If از استودیو مارول جدا شد

خبری بد برای فصل سوم؟!

شورانر و نویسنده سریال What If از استودیو مارول جدا شد ۴ ۱۱ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
نویسنده سریال What If

به‌دنبال پخش قسمت پایانی فصل دوم، خانم ای‌سی بردلی (A.C. Bradley)، نویسنده سریال What If شخصا تایید کرده که از استودیو مارول جدا شده است.

از ماراتون نه روزه فصل دوم گرفته تا انتشار کلیپی کوتاه از فصل سوم، طرفداران طی هفته گذشته اوقات خیلی خوبی را سپری کرده بودند، تا اینکه خانم ای‌سی بردلی، نویسنده ارشد پروژه در توییتر خبر جدایی خود از استودیو مارول را تایید کرد. متاسفانه او دلیل این تصمیم غیرمنتظره را مطرح نکرد و تنها گفت که اکنون زمان شروع یک ماجراجویی جدید در مدیوم‌های دیگر است و به همین خاطر تصمیم گرفته از دنیای سینمایی مارول خداحافظی کند.

او همچنین تایید کرد که قسمت مربوط به سرباز زمستان و نگهبان سرخ آخرین فیلمنامه‌ای است که برای مارول نوشته و ابتدا قرار بود بخشی از فصل دوم باشد، اما به‌خاطر اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) در زمان مقرر تکمیل نشد و به اجبار به فصل سوم منتقل شد. از آنجایی که هنوز مشخص نیست چه کسی قراره به‌جای خانم بردلی رهبری تیم نویسندگان را در فصل جدید برعهده بگیرد، انتظار می‌رود پخش فصل سوم با تاخیری کوچک مواجه شود.

از فصل سوم سریال What If چه می‌دانیم؟ طبق برخی گزارش‌های رسمی، دو قسمت اتحاد سرباز زمستان و نگهبان سرخ و حمله سارتور به کره زمین (موجود غول‌پیکر آتشین از افسانه‌های نورس که ازگارد را نابود می‌کند) از فصل دوم به فصل سوم منتقل شدند. همچنین به‌عقیده افشاگران، در یکی از قسمت‌ها قراره شاهد برداشتی متفاوت از داستان مون نایت باشیم، چراکه کانشو، خدای ماه مصر قراره به‌جای مارک اسپکتر، چهره‌ای جدید را به‌عنوان جنگجوی خود برگزیند.

فصل سوم سریال به‌شدت مورد انتظار What If در حال حاضر تاریخ پخشی ندارد اما با توجه به وقفه دو ساله فصل اول و دوم، انتظار می‌رود اواسط سال ۲۰۲۵ از دیزنی پلاس پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments