1%
  • 10/10

تماشا کنید: اتحاد سرباز زمستان و نگهبان سرخ در اولین تیزر فصل سوم سریال What If

داستان‌های مولتی‌ورسی واچر همچنان ادامه دارند!

تماشا کنید: اتحاد سرباز زمستان و نگهبان سرخ در اولین تیزر فصل سوم سریال What If ۱۰ ۱۰ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

به‌دنبال اتمام پخش فصل دوم، استودیو مارول اولین تیزر فصل سوم سریال What If را منتشر کرده و نگاهی به ماجراجویی سرباز زمستان با صداپیشگی سباستین استن (Sebastian Stan) و نگهبان سرخ با صداپیشگی دیوید هاربور (David Harbour) داشته است.

اقتباس تلویزیونی What If اولین پروژه انیمیشنی استودیو مارول است که با تغییر دادن بخش کوچکی از اتفاقات عناوین پیشین دنیای سینمایی مارول، داستانی کاملا جدید و متفاوت را روایت کرده و شخصیت‌های بسیاری را در موقعیت‌های غیرمنتظره‌ قرار می‌دهد. برای مثال در یکی از قسمت‌ها پگی کارتر بجای استیو راجرز سرم ابرسرباز را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. واکنش مثبت منتقدان و رضایت مخاطبان از داستان، شخصیت‌پردازی، انیمیشن و صداگذاری‌ها به قدری خوب بوده که استودیو مارول تصمیم گرفته با تمدید کردن سریال برای فصل سوم، همچنان به روایت داستان‌های مولتی‌ورسی ادامه بدهد.

خوشبختانه نیازی نبود مدت زمان زیادی انتظار بکشیم، زیرا به‌دنبال اتمام پخش فصل دوم، مارول از اولین تیزر فصل سوم رونمایی کرد که در آن دو ابرسرباز محبوب، یعنی سرباز زمستان سباستین استن و نگهبان سرخ دیوید هاربور بنا به دلایلی نامشخص با یکدیگر همسفر شدند. همه‌چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه در یکی از ایست بازرسی‌ها هویت آنها توسط پلیس فاش می‌شود. این تیزر کوتاه جزئیات چندان مهمی از داستان کلی را لو نمی‌دهد و متاسفانه شامل تاریخ پخش هم نمی‌شود، بنابراین هنوز مشخص نیست که فصل سوم برای چه سالی برنامه‌ریزی شده است.

از فصل سوم سریال What If چه می‌دانیم؟ همانطور که پیش‌تر اشاره شد، استودیو مارول هنوز درباره داستان یا شخصیت‌های آن صحبت نکرده، اما طبق برخی گزارش‌های رسمی، دو قسمت اتحاد سرباز زمستان و نگهبان سرخ (همین قسمتی که در تیزر دیدیم) و حمله سارتور به کره زمین (موجود غول‌پیکر آتشین از افسانه‌های نورس که ازگارد را نابود می‌کند) از فصل دوم به فصل سوم منتقل شدند. همچنین به‌عقیده افشاگران، در یکی از قسمت‌ها قراره شاهد برداشتی متفاوت از داستان مون نایت باشیم، چراکه کانشو، خدای ماه مصر قراره به‌جای مارک اسپکتر، چهره‌ای جدید را به‌عنوان جنگجوی خود برگزیند.

فصل سوم سریال به‌شدت مورد انتظار What If در حال حاضر تاریخ پخشی ندارد اما با توجه به وقفه دو ساله فصل اول و دوم، انتظار می‌رود اواسط سال ۲۰۲۵ از دیزنی پلاس پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments