بازیگر نقش ونزدی از ترند شدن رقص Wednesday چندان هم خوشحال نیست

«می‌توانست بهتر باشد..»

بازیگر نقش ونزدی آدامز از سریال Wednesday

مدتی پیش جنا اورتگا (Jenna Ortega)، بازیگر نقش ونزدی آدامز از سریال Wednesday اظهار کرده بود که چندان هم از محبوبیت بیش از حد رقص ونزدی راضی نیست!

در یکی از قسمت‌های سریال Wednesday وقتی که آکادمی نورمور (Nevermore) مراسمی را برای جشن گرفتن با دانش آموزان خود انتخاب کرده بود، دیدیم که به هر بهانه‌ای ونزدی ‌آدامز (کسی که از جشن متنفر است!) هم در این رویداد شبانه حاضر شد. با این حال موضوعی که باعث شد تا حتی بیشتر از قبل طرفداران مجذوب سریال Wednesday شوند، حالت رقص خاص و عجیبی بود که جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز اجرا کرد.

اورتگا در مصاحبه‌های خود اظهار کرده بود که وقتی تیم سازنده به این سکانس رسیدند، به او اجازه دادند تا خودش هر حرکت و کاری که می‌خواهد با شخصیت ونزدی انجام بدهد و رقص را هرطور که می‌خواهد اجرا کند. این در حالی بود که به گفته اورتگا،‌ هنگام ضبط این صحنه، او بیمار بوده و حتی حال چندان خوشی را هم نداشته، ولی تمام تلاش خود را انجام داده تا یک اجرای عجیب، درخور شخصیت عجیب ونزدی آدامز را انجام بدهد.

تیم برتون (Tim Burton) کارگردان سریال Wednesday به او هشدار داده بود که این رقص پس از پخش قسمت چهارم، به شدت محبوب خواهد شد و باید منتظر دیدن اجرا شدن آن، توسط افراد معروف و مردم در فضای مجازی باشد. با این حال، بازیگر نقش ونزدی کار خود را انجام داد و حال می‌بینیم که حتی کرش بندیکوت از سری Crash هم این رقص را اجرا کرده است!

نظر بازیگر نقش ونزدی آدامز درباره رقص معروف Wednesday چیست؟

اورتگا درباره اینکه این رقص چطور روی زندگی عادی او تاثیر گذاشته توضیح می‌دهد و عملا اظهار می‌کند که بابت دیدن بیش از حد آن در فضای مجازی، حتی اجرای رقص خود را در خواب هم می‌بیند. اما این به آن معنا نیست که او از حمایت طرفداران و ترند شدن حرکات خود ناراحت شده باشد، بلکه اورتگا در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده که ای کاش این رقص را حتی بهتر انجام می‌داد!

هنوزم باورم نمیشه. بعضی از اون حرکتارو خودم برنامه‌ریزی کرده بودم و بهتر شدن، اما اون سکانس یکی از صحنه‌هایی بود که هنوزم به خاطرش شب‌ها بیدار می‌مونم و بهش فکر می‌کنم. خیلی کارها بود که می‌تونستم و باید (برای بهتر کردنش) انجام می‌دادم. به همین خاطر وقتی یکی از این صحنه تعریف می‌کنه یا خودش رقص ونزدی رو تکرار می‌کنه، حس عجیبی بهم دست میده که انگار لیاقتش رو ندارم.

بازیگر نقش ونزدی اظهار کرده که بهتر بود آن سکانس را با حال بهتر و کمی فکر بیشتر ضبط کنند، به همین دلیل نیز وقتی که ترند شدن ویدیوهای آن را مشاهده می‌کند، چندان از کار خود راضی نیست. این در حالی است که در حال حاضر، حتی با گذشت ۶ هفته از پخش سریال Wednesday هنوز هم طرفداران بسیاری در فضای مجازی، ویدیوهای مختلف مربوط به رقص ونزدی و سکانس‌های مختلف این شخصیت را پست می‌کنند.

جالب است بدانید که پس از گذشت ۶ هفته، بالاخره سریال Wednesday هم‌اکنون دیگر به عنوان پربازدیدترین سریال هفته شناخته نمی‌شود و Ginny And Georgia جایگاه آن را برای خود تصاحب کرده است. فصل دوم سریال ونزدی برای پخش در تاریخی نامشخص، طی سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده و به زودی اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر خواهد شد.

اثر بعدی که جنا اورتگا در آن به ایفای نقش می‌پردازد با عنوان Scream 6 در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال جاری (۱۰ مارس ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.1 117 آراء
امتیاز مطلب

guest

37 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا