تماشا کنید: بازیگر نقش ونزدی در تیزر فیلم Scream 6 + زیرنویس فارسی

در تیزر فیلم Scream 6 شاهد حضور جنا ارتگا (Jenna Ortega)، بازیگر نقش ونزدی آدامز (Wednesday Addams) باشید که به تازگی در این اثر سینمایی ایفای نقش کرده است.

خیلی وقت است که اگر در جمعی صحبت از فیلم‌های اکشن ترسناک به میان کشیده شود، احتمالا چند نفر نام سری فیلم‌های جیغ را به زبان می‌آورند. در واقع سری فیلم‌های جیغ مدت‌هاست که طی ۲۰ سال گذشته، عناوین مختلف آن ساخته و اکران می‌شوند، اما پس از عنوان چهارم که در سال ۲۰۱۱ پخش شده بود، سازندگان اطلاعی درباره ساخت دنباله آن ندادند. این در حالی بود که با انتخاب جمعی از بازیگران جدید، به تازگی شاهد ریبوت این سری با فیلمی تازه بودیم؛ اثری که برخی از شخصیت‌های قدیمی در آن حضور دارند و کاراکترهای جوان نیز به آن‌ها اضافه شده‌اند. حال نیز پس از اکران فیلم ریبوت Scream، عنوان جدید آن با پخش یک تیزر کوتاه معرفی شده و ظاهرا بازیگر نقش ونزدی آدامز نیز در آن حضور دارد.

تیزر فیلم Scream 6

در تیزر فیلم Scream 6 می‌بینیم که جنا ارتگا در نقش شخصیت تارا (Tara) حاضر شده و داخل مترو در شهر نیویورک حضور دارد. با این حال ظاهرا وقت هالووین فرا رسیده و مردم از لباس‌های خاص و عجیب و غریب خود استفاده کرده‌اند، اما بین آن‌ها، چندین نفر با نقاب جیغ یا همان گوست فیس (Ghostface) دیده می‌شوند. این در حالی است که خود گوست فیس هم بین این مردم حضور دارد و یک لحظه شخصیت‌های داستان نیز متوجه حضور او می‌شوند.

در حقیقت اینکه داستان این فیلم در دوران جشن هالووین روایت می‌شود، مورد بسیار جالبی است که کمک می‌کند تا قاتل سریالی داستان، خودش را بین جمعیت قایم کند و هیچکس هم متوجه حضور او نشود. همچنین احتمال دارد که ببینیم او به جز ماسک مخصوص خود، لباس‌های دیگری بپوشد و نقاب‌های دیگری را برای گم شدن بین جمعیت استفاده کند تا شناسایی نشود! چیزی که تا به حال در فیلم‌های سری Scream کمتر دیده بودیم.

لازم به ذکر است که در این فیلم جدید از سری Scream، علاوه بر بازیگر نقش ونزدی از سریال محبوب Wednesday بازیگران قدیمی سری از جمله کرتنی کاکس (Courtney Cox)، بازیگر محبوب سریال Friends، گیل ودرز (Gale Weathers) و هیدن پنتیر (Hayden Panettiere) نیز برای ایفای نقش حاضر خواهند شد.

فیلم Scream IV در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال جاری (۱۰ مارس ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

3.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا