چه کسی شخصیت ونزدی را در سریال Wednesday تعقیب می‌کند؟

استاکر مرموز کیست؟

شخصیت ونزدی

چه کسی شخصیت ونزدی را در اسپین آف خانواده آدامز تعقیب می‌کند؟ سوالی که در انتهای فصل اول بی پاسخ ماند و اکنون طرفداران را برای تماشای فصل دوم بیش از پیش ترغیب می‌کند.

پس از انتشار اخبار مبنی بر تمدید سریال Wednesday توسط شبکه نتفلیکس برای فصل دوم، تئوری‌های جالبی در رابطه با این شخصیت ونزدی در رسانه‌‌های مختلف منتشر می‌شود که خبر از هیجان طرفداران برای تماشای فصل دوم و مشخص شدن سرنوشت دختر محبوب خانواده آدامز می‌دهد. برداشت جدید از خانواده آدامز با بازی جنا اورتگا (Jenna Ortega) به عنوان شخصیت اصلی، ما را در پایان فصل اول بی پاسخ گذاشت و مشخص نشد که چه کسی زندگی ونزدی ار در حقیقت تهدید می‌کرده است.

ایند | دوست یا دشمن؟

پس از اینکه در قسمت آخر سریال ونزدی دختر خانواده آدامز یک پیام تهدیدآمیز دریافت کرد، متوجه شدیم که او یک تعقیب کننده مرموز دارد و خطرات بیشتری در Nevermore Academy برای او وجود دارد. بنابراین، چه کسی پشت این پیامک است؟ طرفداران تئوری‌های زیادی دارند، اما یکی از تئوری‌های دلخراش که همه را امیدوار می‌کند تا شاهد آرک داستانی جذابی باشیم این است که نویسندگان طرح دیگری در ذهن داشته باشند، طرحی که در نهایت همه را شوکه خواهد کرد. پس از اینکه تایید شد فصل دوم سریال روی رابطه ونزدی و هم اتاقی‌اش انید (Enid) با بازی اما مایرز (Emma Myers) تمرکز خواهد کرد، برخی از طرفداران حدس می‌زنند که او در واقع پشت این پیام‌ها است.

این یک خیانت بزرگ برای ونزدی به حساب می‌آید، پس از اینکه در نهایت به نظر می‌رسد او دوستی و ارتباط خود را با انید در فصل اول پذیرفته است و اگر از سمت ایند برای او خیانتی صورت گیرد داستان سریال محبوب نتفلیکس بسیار پیچیده خواهد شد. یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری @thinkingofjenna در صفحه توییتر خود پیرامون این موضوع نوشته است:

برخی می‌گویند رابطه ونزدی و ایند نقطه کانونی و اصلی داستان فصل دوم است، این موضوع باعث می شود که من از این موضوع بترسم که مبادا فاش شود که ایند تعقیب‌کننده‌ای است که در پایان داستان خیانت بزرگ او تغییر می‌دهد.

با این حال، دیگران چندان از این موضوع مطمئن نیستند. کاربر دیگری با نام کاربری @naeismx خاطرنشان کرد:

دلیل اینکه من فکر می‌کنم انید یک شرور یا تعقیب‌کننده نخواهد بود صادقانه ساده است. او کلید رشد عاطفی ونزدی به حساب می‌‌آید. چیزی که هدف نمایش توسعه آن است. اگر او در نهایت به ونزدی خیانت کند، این موضوع فقط همه چیز را خراب می‌کند.

برخی از طرفداران مظنون‌های دیگری را در ذهن دارند، با اشاره به مادر بیانکا، گابریل با بازی گریسی گلدمن (Gracy Goldman)، که بخشی از فرقه پری‌های دریایی عجیب و غریب است. در فصل اول طرفداران نگاه کوتاهی به گابریل داشتند، زمانی که او برای بازدید از بیانکا در مراسم آکادمی Nevermore شرکت کرد. اما آیا او می‌تواند نقش بزرگتری در داستان داشته باشد. نظریه دیگری بیان می‌کند در حالی که تایلر با بازی هانتر دوهان تا پایان فصل اول دستگیر شد، ممکن است هاید دیگری نیز در جریکو وجود داشته باشد. نظریه‌‌ها به طور خلاصه به فرانسوا مادر تایلر اشاره می‌کنند، کسی که ونزدی متوجه شد او نیز یک هاید بوده و همراه با مورتشسیا در Nevermore تحصیل کرده است. ممکن است که او برای محافظت از پسر خود به هاید تبدیل شده و دست به تعقیب ونزدی زده باشد.

ٰ

4.1 48 آراء
امتیاز مطلب

guest

55 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا