آموزش: مکان تمام دد دراپ های DMZ در وارزون ۲.۰

کار سنگین و طاقت فرسای خود را کمی آسان کنید!

دد دراپ های DMZ در وارزون ۲.۰

استرس بسیار بالا و درگیری‌های ناگهانی بخش DMZ بازی وارزون ۲.۰ می‌تواند کاربران بسیاری را نا امید کند، اما در این بخش ما شاهد دد دراپ‌ها هستیم که می‌توانند بار شما را به شدت سبک کنند. در این بخش قصد داریم مکان دد دراپ های DMZ در وارزون ۲.۰ را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم.

کاربری خلاق در بازی محبوب وارزون ۲.۰ نقشه‌ای را ساخته که مکان دد دراپ های DMZ در وارزون ۲.۰ را به طور کامل نشان داده و کار شما در این بخش سخت و جذاب را آسان‌تر می‌سازد. همانطور که می‌دانید، DMZ بخشی جدید در بازی وارزون ۲.۰ بوده که به همراه حالت محبوب بتل رویال به انتشار رسیده و تجربه‌ای نزدیک‌تر به واقعیت و شبیه به بازی Escape from Tarkov و بخش Hazard Zone بازی Battlefield 2042 را ارائه می‌دهد.

مانند بخش بتل رویال، بخش DMZ کاربران را در نقشه جدید وارزون ۲.۰ یعنی ال مزرح (Al-Mazrah) رها می‌کند، با این حال مکانیسم‌های بازی تفاوت بسیاری با بخش بتل رویال داشته و برای مثال ما شاهد کوچک شدن دائم دایره نبوده و در تمام مدت بازی، به تمام نقشه ال مزرح دسترسی داریم. تیم‌ها در این بخش در گروه‌های سه نفره تقسیم شده و باید به تکمیل چالش‌های متفاوت، لوت کردن و صد البته مبارزه با دشمنان حقیقی و دشمنان دارای هوش مصنوعی فوق العاده قوی بپردازند. هدف نهایی شما خروج از منطقه با حداکثر امتیاز و لوت است. باید به این نکته اشاره داشت که شما در صورت کشته شدن نه تنها آیتم‌هایی که جمع آوری شده را از دست می‌دهید، بلکه تمام تفنگ‌هایی که به بازی آورده‌اید را نیز باید فراموش کنید!

ما در بخش DMZ با سطل آشغال‌هایی در سطح نقشه با نام دد دراپ (Dead Drop) آشنا شدیم که سنگینی این بخش را تا حدی از دوش شما برداشته و سپردن لوت خود به این دد دراپ‌ها زمان از دسترس خارج بودن تفنگ بیمه شده را نیز کاهش می‌دهند. علاوه بر آن، برخی عملیات Faction Missions نیازمند سپردن میزانی خاص از لوت خود به دد دراپ‌ها هستند. دد دراپ‌ها در تمام نقاط ال مزرح وجود نداشته و مطلع نبودن از مکان دد دراپ‌ها می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد.

حال کاربری با نام Hadasha_Prime در شبکه اجتماعی ردیت مکان تمام دد دراپ‌ها را یافته و در اختیار کاربران قرار داده تا شما با استرس کمتر و در زمان کمتر بتوانید آیتم‌ها خود را در دد دراپ‌ها در جای جای نقشه قرار دهید. در ادامه نگاهی به مکان تمام دد دراپ های DMZ خواهیم داشت.

به طور کلی، شش دد دراپ در نقاط مختلف نقشه یافت شده که در چهار گوشه نقشه قرار دارند. نقشه ال مزرح یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌های تاریخ سری بازی کالاف دیوتی بوده و شامل مکان‌های بیشتری نسبت به تمام نقشه‌های وارزون می‌شود. نقشه‌ای که در اختیار شما قرار گرفته، بدون شک بار سنگینی از دوش شما بر می‌دارد، با این حال نباید فراموش کرد که شما هرگز در ال مزرح تنها نیستید و هر لحظه باید آماده نبردی سهمگین باشید.

کمتر از یک ماه از انتشار بازی وارزون ۲.۰ و بخش DMZ گذشته و این بخش به شدت در میان کاربران محبوب شده و کاربران زیادی برای تجربه آن قید بتل رویال را زده‌اند. با تمام این اوصاف، ما باور داریم که بخش DMZ بازی وارزون ۲.۰ جای پیشرفت بسیاری داشته و امیدواریم توسعه دهندگان به توسعه و بهبود این بخش ادامه دهند.

بازی Call of Duty Warzone 2.0 در حال حاضر به صورت کاملا رایگان برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین رایانه شخصی در شبکه‌های استیم و بتل نت در دسترس است. آیا شما از مکان دد دراپ های DMZ آگاه بودید؟ شما چه رازی درباره وارزون ۲.۰ دارید که می‌توانید با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا