آیا ساخت فصل دوم WandaVision شروع شده است؟

یکی از نویسندگان پاسخ می‌دهد

ساخت فصل دوم WandaVision

جک شفر نویسنده و کارگردان آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود با The Hollywood Reporter درباره‌ی ساخت فصل دوم WandaVision صحبت کرد.

ماه‌ها انتظار به پایان رسید و پخش WandaVision حدودا دو هفته‌ی پیش از دیزنی پلاس آغاز شد. داستان مدتی پس از Avengers: Endgame جریان دارد. اسکارلت ویچ به طریقی موفق شده ویژن را بازگردانده و زندگی مشترکی را با او آغاز کند. آن دو تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا قدرت‌هایشان را از دید همسایگان مخفی کرده و یک زوج عادی جلوه کنند اما در ادامه اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد؛ اتفاقاتی که ماهیت همه چیز را زیر سوال می‌برد.

WandaVision، یکی از متفاوت‌ترین آثار مارول تا به امروز به شمار می‌رود. جدا از المان‌های ابرقهرمانی که همچنان ویژگی مهمی به شمار می‌روند، شاهد استفاده از المان‌های طنز هستیم؛ المان‌هایی که نخستین سریال ابرقهرمانی مارول و دیزنی پلاس را به یک سیتکام تبدیل کرده‌اند. تاکنون سه قسمت از این محصول در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته و هر سه هم بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده‌اند. همین اتفاق، یک سوال بسیار مهم را به وجود آورده است: آیا سریال با فصل نخست به پایان می‌رسد یا فصل دومی هم در راه است؟

جک شفر (Jac Schaeffer) که به عنوان نویسنده و شورانر در تیم تولید وانداویژن حضور داشته، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت The Hollywood Reporter انجام داد. مطابق انتظار، یکی از سوال‌ها به ساخت فصل دوم WandaVision اختصاص داشت. نویسنده و کارگردان آمریکایی از ارائه‌ی یک پاسخ واضح و روشن طفره رفت. هر چند در صحبت‌های خود تاکید کرد فصل اول از یک داستان کامل برخوردار است:

به واسطه‌ی فلسفه‌ی کاری مارول نمی‌توانم درباره‌ی فصل دوم صحبت کنم. کوین فایگی (Kevin Feige) جمله‌ی جالبی دارد: کل ماجرا همین است که می‌بینید [تمرکز خود را روی زمان حال بگذارید].

فصل دوم چیزی نیست که در حال حاضر بتوان درباره‌اش صحبت کرد [فعلا اولویت ما نیست].

شورانر WandaVision در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت:

از همان ابتدا هدف این بود که هر فصل سریال مانند یک کمیک بوک کامل باشد. برای همین از لحاظ داستانی اثر کاملی به شمار می‌رود.

بدون شک طرفداران مارول تمایل دارند خط داستانی WandaVision با فصل دوم ادامه یابد اما طبق صحبت‌های جک شفر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد؛ زیرا داستانی که در ابتدای سریال آغاز می‌شود، با قسمت پایانی به یک جمع‌بندی رسیده و نیازی به قسمت‌های جدید نخواهد داشت. علاوه بر این، نباید فراموش کرد که مارول هم اکنون روی Doctor Strange in the Multiverse of Madness کار می‌کند. طبق اطلاعات موجودات، دومین فیلم اختصاصی دکتر استرنج از لحاظ داستانی به سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن ارتباط داشته و اتفاقات پس از آن را نشان می‌دهد.

در انتها، لازم به ذکر است WandaVision از ۹ قسمت تشکیل شده و پخش آن اوایل مارس به پایان می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا