بازگشت شخصیت هایی آشنا در اسپین آف WandaVision

چند شخصیت آشنای دیگر در سریال Agatha: Coven of Chaos

اسپین آف WandaVision

به تازگی نام تعدادی دیگر از بازیگران سریال Agatha: Coven of Chaos اعلام شده و قرار است شاهد شخصیت هایی آشنا در اسپین آف WandaVision باشیم. این سریال مورد انتظار دنیای سینمایی مارول (MCU) در سال میلادی جاری از سرویس دیزنی پلاس (+Disney) پخش خواهد شد.

استودیو مارول (Marvel Studios) رسما تولید اسپین آف سریال WandaVision را محوریت شخصیت آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) با بازی کاترین هان (Kathryn Hahn) آغاز کرده است. این جادوگر شرور برای اولین بار در سریال WandaVision معرفی شد و اکنون قرار است با سریال اختصاصی خودش که Agatha: Coven of Chaos نام داد، بازگردد. تائید شده است که داستان این سریال، ماجراهای این جادوگر وست‌ویو (Westview)‌ را در سفر او برای بازیابی قدرت‌هایش پس از مبارزه با اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) دنبال می‌کند و به نظر می‌رسد که به جز او، تعدادی از ستاره‌های سریال اصلی نیز در این اسپین آف بازمی‌گردند.

در ماه نومابر، اما کالفیلد فورد (Emma Caulfield Ford) تائید که در سریال Agatha: Coven of Chaos برای ایفای نقش شخصیت داتی (Dottie) بازخواهد گشت. همچنین دبرا جو روپ (Debra Ju Rupp) که سابقه بازی در سریال That 70’s Show را دارد، پس از شروع سال جدید به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی پیوسته است

اکنون به لطف یکی دیگر از اعلامیه‌های رسمی بازیگران، به نظر می‌رسد که قرار است بازهم بازگشت شخصیت هایی آشنا در اسپین آف WandaVision باشیم.

بازگشت ستاره‌های WandaVision برای سریال Agatha: Coven of Chaos

طبق اعلام رسانه هالیوود ریپوتر (The Hollywood Reporter)، اکنون ۸ بازیگر از سریال WandaVision هستند که برای ایفای نقش در سریال Agatha: Coven of Chaos بازخواهند گشت.

این گزارش، علاوه بر حضور اما کانفیلد فورد و دبرا جو روپ، خبر از حضور ۶ بازیگر دیگر WandaVision در این سریال مورد انتظار می‌دهد که در مجموع می‌شوند ۸ بازیگر. هر کدام از این ۸ بازیگر در ۲ تا ۶ قسمت از سریال WandaVision حضور داشته‌اند. شما در زیر می‌توانید لیست کامل ستاره‌های سریال WandaVision را که برای ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی Agatha: Coven of Chaos بازمی‌گردند، مشاهده کنید:

  • دیوید پیتون (David Payton) در نقش هرب / جان کالینز (Herb / John Collins)
  • دیوید لنگل (David Lengel) ‌در نقش فیل جونز (Phil Jones)
  • آصف علی (Asif Ali) در نقش نورم / ابیلاش تاندون (Norm / Abilash Tandon)
  • آموس گلیک (Amos Glick) در نقش دنیس پستچی (Dennis the Mailman)
  • برایان برایتمن (Brian Brightman) در نقش کلانتر (Sheriff)
  • کیت فوربس (Kate Forbes) در نقش ایوانورا هارکنس (Evanora Harkness)
  • اما کالفیلد فورد در نقش داتی / سارا (Dottie / Sarah)
  • دبرا جو روپ در نقش خانم هارت / شارون دیویس (Mrs. Hart / Sharon Davis)

سریال Agatha: Coven of Chaos ماجراهای WandaVision را ادامه می‌دهد

از آن جایی که سریال WandaVision در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی در سرویس اشتراکی دیزنی پلاس پخش شد، کاملا مشخص بود که این داستان فقط برای یک فصل ادامه خواهد داشت، زیرا چندین نفر از سازندگان آن نیز گفته بود که فصل دوم این سریال دنیای سینمایی مارول در دست ساخت نیست. اما با نگاه به آن چه که تیم سازنده برای سریال Agatha: Coven of Chaos انجام می‌دهد، می‌توان گفت که این اثر به نوعی می‌تواند فصل دوم سریال WandaVision باشد، فقط بدون حضور واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) و ویژن (Vision) به عنوان شخصیت‌های اصلی.

در حالی که هنوز نقش هیچ یک از این بازیگران سریال WandaVision در Agatha: Coven of Chaos تائید نشده است، اما بازگشت آن‌ها به احتمال زیاد به این معناست که آن‌ها در این اسپین آف قرار است از دوباره نقش قبلی خود را در سریال اصلی ایفا کنند.

در حال حاضر، آگاتا هارکنس در همان طلسمی گیر کرده است که واندا در ابتدا بر تمام وست‌ویو زده بود، در نسخه کمدی این شخصیت به عنوان همسایه فضول گرفتار شده است در حالی که سعی می‌کند دوباره به خودش بازگردد. به نظر می‌رسد کاملا واضح باشد که این سریال به عواقب تمام کارهایی که واندا در طول آن داستان اصلی برای آگاتا انجام داد، خواهد پرداخت، اگر چه هنوز مشخص نیست که واقعا چه مقدار از داستان در وست‌ویو اتفاق مي‌افتد.

به نظر می‌رسد که اکنون تنها سوال بزرگ این است که آیا واندا ماکسیموف نیز در این سریال بازشگت مورد انتظار خود را انجام خواهد یا خیر، به خصوص که بسیاری شک دارند که او واقعا پس از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness مرده باشد.

سریال Agatha: Coven of Chaos هم اکنون در حال فیلمبرداری است و در زمستان ۲۰۲۳ از طریق سرویس اشتراکی دیزنی پلاس پخش خواهد شد، اگر چه احتمال دارد تا پخش این سریال با تاخیر روبرو شود. این مجموعه تلویزیونی توسط جک شفر (Jac Schaeffer)، نویسنده فیلم‌های Captain Marvel و Black Widow و سریال WandaVision ساخته می‌شود. او همچنین وظیفه ساخت سریال Vision Quest را با محوریت شخصیت ویژن بر عهده گرفته است.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا