برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ایستراگ وردانسک در وارزون ۲.۰ پس از یک ماه کشف شد!

یاد خاطرات خوش گذشته یا نمک بر زخم کهنه؟!

ایستراگ وردانسک در وارزون ۲.۰ پس از یک ماه کشف شد! ۱ ۰۸ آذر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
ایستراگ وردانسک در وارزون ۲.۰

بیاید اعتراف کنیم همه ما دلتنگ نقشه اصلی بازی وارزون هستیم! اینگونه به نظر رسیده که توسعه دهندگان نیز مثل ما دلتنگ هستند. ایستراگ وردانسک در وارزون ۲.۰ پس از گذشت نزدیک به یک ماه از انتشار این بازی کشف شد!

گیمرها در سطح جهان معمولا به تیزبین بودن مشهور هستند و به تازگی کاربری تیزبین توانست ایستراگ نقشه محبوب بازی وارزون یعنی وردانسک (Verdansk) را در بازی Call of Duty Warzone 2.0 پیدا کند. نقشه وردانسک در حالی که بسیار واضح در وارزون ۲.۰ قرار گرفته، نظر کسی را تا به امروز جلب نکرده بود. دیگر نکته مهم این بوده که این نقشه در لباس یکی از اپراتورهای بازی قابل رویت است! بسیاری از کاربران پس از اعلام این موضوع که وردانسک در بازی وارزون ۲.۰ قرار نخواهد داشت، از این بازی نا امید شدند، با این حال ما شاهد بازگشت وردانسک به بازی Call of Duty Warzone Mobile در سال ۲۰۲۳ خواهیم بود.

نقشه وردانسک که در کشور خیالی کاستوفیا (Kastovia) قرار دارد که به غیر از وارزون، در بخش Spec Ops و Ground War بازی Call of Duty Modern Warfare نیز دیده شد. اگر تجربه بازی در این نقشه را داشته باشید، به خاطر دارید که اطراف وردانسک پوشیده از رشته کوه‌های بلند، به همراه شهری بزرگ در مرکز و بسیاری نقاط مختلف بود که زمین بازی بی نظیری برای بخش بتل رویال محسوب می‌شد. پس از گذشت بیش از یک سال، نقشه وردانسک از وارزون حذف شد که نتیجه آن شکایت بسیاری از کاربران بود و در کنار آن، تغییرات منفی گیم پلی و افزایش هکرها، داغ نبود این نقشه را برای کاربران بیشتر کرد.

روز گذشته شخصی با نام tiktokalnuke در شبکه اجتماعی ردیت ویدیویی به انتشار رساند که از اشاره بازی وارزون ۲.۰ به نقشه وردانسک رونمایی کرد. شما با بازگشایی بخش اپراتورها و انتخاب اپراتور ریس (Reyes) می‌توانید نقشه وردانسک را روی دست او تماشا کنید. نقشه قرار گرفته بر دست ریس، در حقیقت بخشی کوچک از وردانسک دوست داشتنی است!

کاربران بسیاری از یافتن این نقشه در بازی وارزون ۲.۰ خوشحال شده و از توسعه دهندگان برای توجه به جزئیات تشکر کرده‌اند و بسیاری امیدوارند روزی روزگاری بتوان این نقشه را از نو در وارزون کنسول و رایانه شخصی تجربه کرد. بسیاری کاربران دیگر از تماشای این نقشه خوشحال نشده و کاربری این ایستراگ را «نمک روی زخم» نامید! ناگفته نماند که نقشه بازی وارزون ۲.۰ یعنی ال مزرح (Al-Mazrah) به شدت در میان کاربران محبوب شده، با این حال باید اعتراف کرد که ما دلتنگ وردانسک هستیم!

پیش از پایان مطلب باید گفت شاید بازگشت وردانسک به آن شکلی که فکرش را می‌کردیم صورت نگرفت، اما شما می‌توانید با انتخاب شخصیت ریس، نقشه وردانسک را همیشه همراه خود داشته باشید.

بازی Call of Duty Warzone 2.0 حال بیش از ۲۵ میلیون کاربر داشته و به طور روزانه در حال پیشرفت است و ما امیدواریم شاهد روند نزولی این بازی مانند نسخه پیشین خود نباشیم. بازی وارزون ۲.۰ در حال حاضر به شکل رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی قابل دریافت است. آیا شما متوجه ایستراگ وردانسک در وارزون ۲.۰ شده بودید؟ تجربیات خود از این نقشه دوست داشتنی را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments