بازیگر اصلی فیلم Venom 2 به شایعات حضور اسپایدرمن اضافه کرد!

تام هاردی با کلاه اسپایدرمن

بازیگر اصلی فیلم Venom 2

تام هاردی (Tom Hardy)، بازیگر اصلی فیلم Venom 2 اخیرا تصویری را در فضای مجازی منتشر کرده که شایعات حضور او در فیلم Spider-Man: No Way Home را بیشتر کرده و سوالات بسیاری در ذهن کاربران ایجاد کرده است. با این حساب، ظاهرا هنوز هیچ چیز از تیم بازیگران Spider-Man 3 نمی‌دانیم!

تا چند هفته دیگر بالاخره فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر می‌شود و ما در آن مجددا شاهد حضور ونوم به عنوان شخصیتی خواهیم بود که در داستانی جدید، اینبار منفی نیست! در سه‌گانه قدیمی اسپایدرمن دیده بودیم که ونوم به عنوان یک انگل یا موجودی که از بدن میزبان خود استفاده می‌کند، با مرد عنکبوتی توبی مگوایر مبارزه می‌کرد و در نهایت به نابودی رسید. اما نکته قابل توجه اینجاست که پس از گذشت حدود یک دهه و ساخت فیلم جدید Venom، اینبار دیدیم که ونوم دیگر به عنوان یک کاراکتر بد شناخته نمی‌شود، بلکه او حتی به مردم کمک می‌کند تا تهدیدهای بزرگ کنار زده شوند! این در حالی است که در داستان اصلی، در واقع ادی براک برای اولین بار وقتی پذیرفت که با ونوم ترکیب شود که با پیتر پارکر دشمنی پیدا کرد.

به هر حال ونومی که هم‌اکنون می‌شناسیم، هنوز از پیتر به عنوان میزبان استفاده نکرده و حتی داستان بسیار متفاوتی دارد. اما این مسئله کاملا اجتناب ناپذیر است که ونوم در یک فیلم جداگانه باشد و اسپایدرمن در یک فیلم دیگر! در نتیجه وقتی که از اندی سرکیس، کارگردان فیلم Venom 2 درباره بهم رسیدن مرد عنکبوتی و ونوم پرسیدند، او پاسخ مثبت داد. با این وجود، سرکیس اعلام کرده بود که هنوز نمی‌داند دقیقا در چه زمان و چه شرایطی قرار است تا شاهد کنار هم قرار گرفتن این دو شخصیت از دنیای کمیک‌های اسپایدرمن باشیم، در حالی که فیلم Spider-Man: No Way Home می‌تواند مقصد نهایی و مناسبی برای این هدف باشد!

تصویر منتشر شده توسط بازیگر نقش اصلی فیلم Venom 2 و به وجود آمدن شایعات جدید

تصویر فوق توسط به تازگی در فضای اینستاگرام منتشر شده است که نشان می‌دهد او کلاهی را پوشیده که لوگو فیلم Spider-Man: No Way Home روی آن درج شده و به سبکی گرفته شده که انگار هاردی نیز از اعضای تیم بازیگران Spider-Man 3 است. این عکس توسط فردی گرفته شده که در این مکان کنار هاردی ایستاده و از طرفی بعد از گذاشتن آن داخل فضای اینستاگرام، به سرعت آن را پاک کرده است؛ کاری که خود باعث می‌شود تا تمامی طرفداران فکر کنند خبرهای بزرگی درباره No Way Home در راه است که هرگز هیچ ایده‌ای را درباره آن نداشته‌ایم! مانند حضور ونوم با بازی تام هاردی که می‌تواند هیجان مولتی‌ورس را به حد خود برساند.

در حال حاضر می‌دانیم که دکتر اختاپوس و دیگر شخصیت‌های منفی فیلم‌های قدیمی اسپایدرمن قرار است تا در No Way Home حضور داشته باشند. برای مثال الکترو و گرین گابلین بخشی از جمع ابرشرورهایی هستند که در این اثر سینمایی حضور خواهند داشت، اما با آمدن ونوم، می‌توانید انتظار یک جنگ تمام عیار بین انواع مردهای عنکبوتی و شخصیت‌های منفی هر یک از جهان‌های موازی باشید. همچنین این احتمال وجود دارد که ونوم اینبار در داستانی متفاوت یار پیتر پارکر شود!

به هر حال هم‌اکنون کاربران در فضای مجازی در حال دست به دست کردن این عکس هستند و تئوری‌ها و شایعات تازه‌ای درباره Spider-Man 3 منتشر شده‌اند که شاید هیچکدام از آن‌ها درست نباشند. پس بهتر است تا زمان اعلام رسمی یا گرفتن اطلاعات بیشتر، همه چیز را در حد یک شایعه در نظر بگیرید.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا