کارگردان فیلم Venom 2: مرد عنکبوتی و ونوم با هم ملاقات خواهند داشت!

بالاخره تایید شد

کارگردان فیلم Venom 2

طی جدیدترین مصاحبه اندی سرکیس (Andy Serkis)، کارگردان فیلم Venom 2 به نظر می‌رسد که برخورد دو شخصیت اسپایدرمن و ونوم اجتناب ناپذیر بوده و بالاخره در دوره‌ای خاص انجام خواهد شد!

امسال دو فیلم از دنیای کمیک‌های مارول توسط سونی ساخته می‌شود که یکی از آن‌ها Spider-Man 3 خواهد بود که تریلر آن مدتی پیش به صورت رسمی منتشر شد. این اثر سینمایی قرار است تا برای اولین بار مسئله مولتی‌ورس و درهای بزرگ‌تر را در قالب یک فیلم به دنیای سینمایی مارول برساند و عملا در آن می‌بینیم که شخصیت‌های منفی دیگر جهان‌های موازی مثل دکتر اختاپوس از سه‌گانه قدیمی Spider-Man به دنیای پیتر پارکر با بازی تام هالند می‌آیند. همچنین انتظار می‌رود که شاهد انواع و اقسام مردهای عنکبوتی از جهان‌های مختلف در این فیلم باشیم که به عبارتی می‌تواند آن را به یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین آثار سینمایی تاریخ فیلم‌های ابرقهرمانی تبدیل کند. همانطور که آمار بازدید تریلر آن، حتی از Endgame نیز بالاتر رفته است!

با این وجود در جهان اسپایدرمن و دشمنان او، چنان که در تریلر دیده می‌شود جای یک ابرشرو خالیست؛ کسی که در سه‌گانه قدیمی توسط مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر شکست خورده بود و حال در فیلم اختصاصی خود با بازی تام هاردی قرار است تا به زودی اکران شود. کاراکتر ونوم، در واقع یکی از بهترین دشمنان اسپایدرمن در دنیای کمیک محسوب می‌شود که ظاهرا در دو فیلم اختصاصی از حریف اصلی خود دور افتاده است! جهان سینمایی مارول که تام هالند مرد عنکبوتی آن است، ونوم ندارد و از طرفی این کاراکتر خود در دو فیلم اختصاصی مشغول مبارزه با دشمنانی دیگر است. اما آیا می‌شود ونوم را از مرد عنکبوتی و داستان آن دور نگه داشت؟ هرگز!

صحبت‌های کارگردان فیلم Venom 2 درباره اسپایدرمن

در واقع اگر سه‌گانه قدیمی فیلم‌های اسپایدرمن با بازی توبی مگوایر را تماشا کرده باشید، می‌دانید که دلیل اصلی به وجود آمدن شخصیتی به نام ونوم و ترکیب تو با کاراکتری به نام ادی براک، دشمنی او با پیتر پارکر است. اما چنان که پیداست حال هر دو این شخصیت‌ها از یکدیگر دور افتاده‌اند و ونوم نیز به دلایل دیگری با ادی براک همکار شده تا روایت طور دیگری بیان شود. این در حالی است که ادی براک دنیای سینمایی سونی، در زمانی خاص با مرد عنکبوتی تام هالند مواجه خواهد شد.

در واقع اندی سرکیس این مورد را تایید کرده و در جدیدترین مصاحبه خود اظهار کرده که حتما در یک فیلم بالاخره اسپایدرمن با ونوم رو در رو خواهد شد. اما سوال اصلی اینجاست که کی؟ و اینکه چگونه؟ به هر حال ایجاد مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول درهای بسیاری را به روی ایده‌های بزرگ باز کرده که از جمله آن می‌توان به بهم رساندن سه اسپایدرمن مختلف اشاره کرد. با این حساب، اینکه ونوم بتواند با یکی از نسخه‌های اسپایدرمن رو در رو شود، چندان مورد عجیب یا نشدنی نیست.

ببینید این مسئله نیازی به عجله کردن ندارد، چراکه با عجله بیشتر ممکن است بخش‌هایی از داستان هر کاراکتر را از دست بدهید و به همین ترتیب درهای بسیاری بسته خواهد ماند. در نتیجه، باید ببینیم که بیننده به دنبال چه چیزی است و اگر بیشتر از داستان‌های تکی ونوم لذت می‌برند، فعلا عجله‌ای در بهم رساندن اسپایدرمن و ونوم نیست.

به هر حال به نظر می‌رسد که سونی فعلا دست بسیار پری برای ارائه انواع و اقسام اسپین‌آف‌های مرد عنکبوتی را دارد که از جمله آن می‌توان به Morbius و Kraven The Hunter اشاره کرد. این یعنی فعلا این شرکت در حال زمینه‌سازی یک صحنه بسیار بزرگ است که احتمالا در آن باید شاهد حضور اسپایدرمن در آخرین لحظه ممکن باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که پس از اضافه شدن مرد عنکبوتی به این داستان‌ها، می‌توان همچنان آن را به روش‌های مختلف ادامه داد و دشمنی پیتر پارکر با هرکدام از این ابرشرورها را به نحوی ادامه داد.

جالب است بدانید که برای دنیای سینمایی مارول نزدیک به پنج سال طول کشید تا انتقام‌جویان برای اولین بار دور یکدیگر جمع شوند و حال برای اینکه سونی بتواند تمامی شخصیت‌های جهان اسپایدرمن را در یک فیلم با حضور خود مرد عنکبوتی جمع کند، احتمالا زمان بسیاری طول خواهد کشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا