پوسترهای فیلم Venom 2 از بازگشت عروس ونوم خبر می‌دهد!

تعداد پوسترها به رقم ۴ می‌رسد

پوسترهای فیلم Venom 2

سونی پیکچرز ساعاتی قبل پوسترهای فیلم Venom 2 را در فضای مجازی منتشر کرد که شامل یک نکته مهم داستانی می‌شوند.

سونی پیکچرز چند سال پیش با مارول اینترتینمنت وارد همکاری شد و اولین فیلم اختصاصی ونوم را ساخت. اثر مزبور تحت عنوان Venom و در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و علی‌رغم بازخوردهای منفی کارشناسان، توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و به فروشی ۸۵۶ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد. مطابق انتظار، قسمت دوم ساخته شده و طی روزهای آتی به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

دومین اقتباس سینمایی ونوم با نام Venom: Let There Be Carnage شناخته شده و حدودا یک سال پس از اتفاقات قسمت پیشین را روایت می‌کند. یک قاتل سریالی در آستانه اعدام بوده و درخواست می‌کند آخرین مصاحبه‌اش را با روزنامه‌نگار معروف ادی براک انجام دهد. کلیتوس کسدی علاقه زیادی به خون داشته و حین مصاحبه، انگشت ادی را گاز می‌گیرد. بدین ترتیب، بخشی از ونوم به بدن قاتل انتقال پیدا کرده و به موجودی مستقل به نام کارنیج تبدیل می‌شود. همین اتفاق، باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند. تام هاردی (Tom Hardy)، وودی هارلسون (Woody Harrelson) و میشل ویلیامز (Michelle Williams) بازگشته و نقش‌های ادی، کلیتوس و ان ویینگ معشوقه سابق پروتاگونیست را ایفا می‌کنند. نائومی هریس (Naomie Harris) هم از چهره‌های جدید تیم بازیگری بوده و به عنوان معشوقه کلیتوس و یک ابرشرور به نام شریک جلوی دوربین می‌آید.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل پوسترهای فیلم Venom 2 را در فضای مجازی منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۴ می‌رسد. پوسترهای شماره ۱ الی ۳ نکته خاصی را شامل نشده و تنها سه شخصیت ادی براک/ونوم، کلیتوس کسدی/کارنیج و شریک را به تصویر می‌کشند. چهارمین پوستر هم در نگاه اول روی ان ویینگ تمرکز دارد اما اگر بخش پایینی آن را نگاه کنید، متوجه حضور شی-ونوم یا عروس ونوم می‌شوید. این شخصیت نخستین بار در Venom به نمایش گذاشته شد اما تا به امروز اشاره‌ای به حضورش در قسمت دوم نشده بود. به لطف این پوستر، تجدید دیدار با او قطعی است. در ادامه می‌توانید پوسترها را مشاهده کنید:

روبن فلیشر (Ruben Fleischer) قسمت اول ونوم را کارگردانی بود و از آنجایی که فیلم مزبور عملکرد موفقیت‌آمیزی را به ثبت رسانده بود، سونی پیکچرز با بازگشتش موافقت کرد. فیلمساز آمریکایی مدتی روی پروژه کار کرد اما تصمیم گرفت تیم تولید را ترک کرده و Zombieland: Double Tap را جلوی دوربین ببرد. در پی این اتفاق، روند جستجو برای یافتن فرد جایگزین آغاز شد. در نهایت، اندی سرکیس (Andy Serkis) روی صندلی کارگردانی نشست. اگرچه سرکیس با نقش گالوم در ارباب حلقه‌ها و هابیت شناخته می‌شود، در پرونده هنری خود سابقه کارگردانی دارد. البته آثارش عملکرد قابل‌دفاعی نداشته‌اند.

تام هاردی نه تنها بازیگر نقش اصلی Venom: Let There Be Carnage است، بلکه به عنوان نویسنده داستان و تهیه‌کننده در ساختش مشارکت داشت. او همچنین فردی بود که باعث شد وظیفه کارگردانی Let There Be Carnage روی دوش‌های اندی سرکیس قرار بگیرد. هاردی در بخشی از مصاحبه خود با Screen Rant فاش کرد سرکیس اولین فردی بود که برای کارگردانی با او مذاکره کرد. بازیگر بریتانیایی در ادامه گفت سرکیس نه تنها تجربه بازیگری دارد، بلکه فیلم‌هایی را کارگردانی کرده است. در ضمن، آن‌ها از مدت‌ها قبل می‌خواستند روی پروژه‌ای مشترک کار کنند.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم ونوم 2 از تاریخ  ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ اکتبر) به سینماهای ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا