1%
  • 0/10

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تیزر Nun 2 را با زیرنویس فارسی ببینید

برخی چیزها باید کشف نشده باقی بمانند

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تیزر Nun 2 را با زیرنویس فارسی ببینید ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ سینما (زیرنویس فارسی) کپی لینک

استودیو وارنر ساعاتی قبل تیزر Nun 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که هم اکنون با زبان فارسی قابل مشاهده است.

با گذشت حدوداً پنج سال از اکران The Nun، نوبت به قسمت دوم این فیلم ترسناک رسیده است. محصول جدید وارنر با نام The Nun 2 شناخته شده و توسط مایکل چاوز (Michael Chaves) کارگردانی شده که پیش از این The Curse of La Llorona و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را جلوی دوربین برده بود.

خواهر آیرین و پدر بروک در قسمت اول تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا موجودی شیطانی به نام والاک را نابود کنند؛ موجودی که خود را به شکل یک راهبه درمی‌‎آورد. اگرچه گمان می‌کردند تلاش‌هایشان موفقیت آمیز بوده، والاک با گذشت چند سال برگشته و اینبار در یک مدرسه شبانه روزی به سراغ خواهر آیرین می‌رود. در ضمن، مایکل چاوز در یکی از مصاحبه‌های خود راهبه 2 را «خشن‌ترین» فیلم فرنچایز کانجورینگ (The Conjuring Universe) توصیف کرد.

وارنر ساعاتی قبل تیزر Nun 2 را در فضای مجازی منتشر کرد؛ تیزری که Relic (به معنای یادگار) نامگذاری شده و کمتر از ۱ دقیقه زمان دارد. طبق آنچه در بخش‌های ابتدایی می‌بینیم، والاک در ابتدا به کشتار کشیش‌ها و راهبه‌ها در نقاط مختلف کشور پرداخته و حالا به مدرسه شبانه روزی‌ای آمده که خواهر آیرین در آن مشغول است. ویدیو همچنین تاکید دارد مخاطب حین تماشای این فیلم «بزرگترین راز» را کشف خواهد کرد. اگرچه جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نمی‌شود، این راز احتمالاً به سرگذشت والاک ربط دارد. در ضمن، وارنر در بخش کپشن پستی که همراه تیزر منتشر شد نوشت: «بهتر است برخی چیزها کشف نشده باقی بمانند.»

بونی آرونز (Bonnie Aarons) و تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) در Nun 2 بازگشته و بترتیب نقش والاک و خواهر آیرین را ایفا می‌کنند. از بازیگران جدید هم می‌توان استورم رید (Storm Reid) را نام برد که سریال آخرین ما (The Last of Us) را در پرونده هنری خود دارد.

 در انتها، لازم به ذکر است راهبه 2 از تاریخ ۱۷ شهریور (مصادف با ۸ سپتامبر) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments