#مهسا_امینی

بازیگران جدیدی به فصل دوم سریال Twilight Zone می‌پیوندند

ریبوت یکی از مشهورترین سریال‌های علمی تخیلی تاریخ همچنان ادامه دارد

بازیگران فصل دوم سریال Twilight Zone

مسئولان سرویس CBS All Access اعلام کردند که با بازیگران جدیدی برای حضور در فصل دوم سریال علمی تخیلی The Twilight Zone به توافق رسیده‌اند.

بازیگرانی که تازه به فصل دوم پیوسته‌اند، شامل Topher Grace، Jurnee Smollett و Damon Wayans Jr. می‌شوند. تافر گریس بیشتر به خاطر ایفای نقش «ادی براک» در فیلم Spider-Man 3 ساخته‌ی سم ریمی شهرت دارد و به جز آن در فیلم‌های مثل Interstellar و Traffic هم حضور داشته است. اسمولت را هم در حال حاضر احتمالا با نقش Black Canary در فیلم Birds of Prey بشناسید. دیمن وایانز هم بیشتر با نقش‌آفرینی در فیلم‌های کمدی همچون Let’s Be Cops شناخته می‌شود.

از دیگر بازیگران فصل دوم سریال Twilight Zone که قبلا به آن ملحق شده‌اند، می‌توان به Kylie Bunbury، Sky Ferreira، David Krumholtz، Greta Lee، Gretchen Mol و Paul F. Tompkins اشاره کرد. این سریال در واقع ریبوت یکی از مشهورترین سریال‌های علمی تخیلی با همین نام است که اولین بار از سال‌های ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۴ میلادی از شبکه‌ی CBS شد و به عنوان یکی از کالت‌ترین سریال‌های تاریخ شناخته می‌شود. این سریال پیش از این دو بار در دهه‌ی ۸۰ میلادی و همچنین سال ۲۰۰۲ احیا شده بود و این ریبوت تازه، سومین احیای آن به حساب می‌آید.

سازندگان این ریبوت جدید Jordan Peele کارگردان فیلم‌های Get Out و Us و Simon Kinberg تهیه‌کننده‌‌ی سری فیلم‌های X-Men هستند. فصل اول این سریال بهار سال گذشته از سرویس استریم CBS All Access پخش شد. مسئولان این سرویس قصد دارند تا فصل دوم را در ده قسمت، در تابستان سال جاری برای بینندگان به ارمغان بیاورند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا