#مهسا_امینی

پوستر جدید Walker با هنرنمایی ستاره‌ی Supernatural منتشر شد

پخش فصل اول چندی پیش آغاز شد

پوستر جدید Walker

شبکه‌ی آمریکایی The CW ساعاتی قبل پوستر جدید Walker را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این تصویر تبلیغاتی پروتاگونیست را نشان می‌دهد.

شبکه‌ی CBS در سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی تصمیم گرفت ریبوت Walker, Texas Ranger را با هنرنمایی جرد پادالکی (Jared Padalecki) بسازد؛ بازیگری که به واسطه‌ی حضور در سریال پرطرفدار Supernatural موفق شد نامی برای خود دست و پا کند. Walker, Texas Ranger، یک سریال اکشن و جنایی بود که از هشت فصل تشکیل شده و بین آوریل ۱۹۹۳ الی مه ۲۰۰۱ میلادی روی آنتن رفت. با گذشت مدت کوتاهی از اعلام خبر، The CW به پروژه اضافه شد و وظیفه‌ی پخش را بر عهده گرفت. این شبکه همچنین تصمیم گرفت نام اثر را به Walker تغییر دهد.

Walker، درباره‌ی یک رنجر تگزاسی و افسانه‌ای است که پس از عملیاتی مخفی و دو ساله به خانه بازمی‌گردد. او مدت‌ها قبل همسر خود را از دست داده بود و همچنان نتوانسته با این موضوع کنار بیاید. اما تقابل با گذشته تنها چالش شخصیت اصلی نیست. او باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا جایگاهش را در خانواده به دست آورده و بتواند رابطه‌اش را با پسر باهوش و دختر سرکشش بهبود دهد و همچنین اختلافاتش را با والدین و برادر خود حل کند. در همین حین، اتفاقاتی رخ داده و شک و شبهه‌هایش نسبت به مرگ همسرش افزایش می‌یابند.

The CW ساعاتی قبل پوستر جدید Walker را به اشتراک گذاشت. این پوستر تبلیغاتی کلوزآپی را از شخصیت اصلی نشان می‌دهد که به دوربین زل زده است. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

جرد پادالکی چندی پیش مصاحبه‌ای را با برنامه‌ی تلویزیونی Good Morning America انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد آن‌ها برای ساخت ریبوت Walker, Texas Ranger به اجازه‌ی چاک نوریس (Chuck Norris) نیاز داشتند؛ فردی که نه تنها بازیگر نقش اصلی سریال بود، بلکه بخشی از امتیازش را در اختیار داشت. طبق گفته‌ی پادالکی، نوریس هیچ مشکلی با ساخت ریبوت نداشت:

او باید اجازه می‌داد. چاک نوریس در ساخت سریال اصلی مشارکت داشت. در نتیجه، بخشی از امتیاز سریال همچنان در اختیار او است. نوریس مشکلی با ساخت ریبوت نداشت.

سریالی که ما ساختیم با سریالی که او و همکارانش ساختند بسیار متفاوت هستند. سریال ما روی کاراته تمرکز ندارد. شخصیت اصلی قصه‌ی ما در دهه‌ی ۸۰ میلادی بزرگ شد، در حالی که پروتاگونیست سریال اصلی دوران کودکی و نوجوانی‌اش را در دهه‌ی ۴۰ گذراند.

Walker، از اواخر ژانویه‌ی سال جاری میلادی روی آنتن رفته و تاکنون پنج قسمت آن پخش شده است. اگرچه بازخوردهای منتقدان متوسط بوده، قسمت آغازین موفق شد رکورد تازه‌ای را به ثبت برساند. این قسمت توسط ۲ میلیون و ۴۴۰ هزار نفر تماشا شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا