تریلر فصل دوم سریال Evil زمان پخش این سریال در پارامونت پلاس را مشخص کرد

سریال فراطبیعی Evil در ماه ژوئن باز می‌گردد

تریلر فصل دوم سریال Evil که به تازگی منتشر شده است ضمن انتشار برخی صحنه‌هایی که در فصل دوم خواهیم دید، تاریخ انتشار فصل دوم سریال Evil را نیز مشخص کرد.

در سال جاری بر خلاف سال گذشته آثار بسیار زیادی در لیست انتشار و اکران قرار دارند و فعالیت شبکه‌های استریم آنلاین روز به روز بیشتر و پررنگ‌تر از قبل می‌شود. اوضاع برای شبکه پارامونت پلاس (+ Paramount) و سریال Evil نیز بر همین منوار خواهد بود. 

فصل اول سریال درام فراطبیعی آمریکایی Evil در سال ۲۰۱۹ توسط شبکه CBS ساخته و منتشر شد. در همان ابتدا توجه بسیاری از مخاطبین این شبکه به سریال Evil جلب شده و با توجه به محبوبیتی که این مجموعه بدست آورد، تهیه کنندگان آن، رابرت کینگ (Robert King) و میشل کینگ (Michelle King) تصمیم گرفتند تا قسمت دوم این اثر را نیز بسازند. اوایل ماه جاری مشخص شد که فصل دوم سریال Evil به طور انحصاری توسط  شبکه پارامونت پلاس پخش خواهد شد. 

اکنون در تریلری که از فصل دوم سریال Evil که توسط پارامونت پلاس منتشر شده مشخص می‌شود که فصل دوم این سریال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در روز یکشنه ۲۰ ماه ژوئن توسط این شبکه استریم می‌شود. Evil تنها یکی از پروژه‌های شبکه CBS است که در آینده توسط پارامونت پلاس منتشر می‌شود؛ پروژه‌های دیگری چون SEAL Team و Clarice نیز  در آینده همین راه را ادامه خواهند داد. 

سریال Evil داستان چگونگی رویارویی روانشناسی به نام کریستین بوچارد (Kristen Bouchard)، با بازی کاتیا هربرس (Katja Herbers)، دیوید آکوستا (David Acosta) با بازی مایک کولتر (Mike Colter) و اهریمنی به نام للاند تاونسند (Leland Townsend) با بازی مایکل امرسون (Michael Emerson) را با عوامل فراطبیعی، روایت می‌کند. 

با توجه به صحبت‌های تهیه‌کنندگان این سریال با Entertaainment Weekly در سال گذشته، در فصل دوم این مجموعه مرگ و میر و اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیشتری را خواهیم دید و این سریال به معنای واقعی به یک اثر دراماتیک تبدیل خواهد شد. رابرت کینگ عنوان کرده است که به عقیده او مشکل برنامه‌های تلویزیونی جدید تکراری و کلیشه‌ای بودن اتفاقات و شخصیت‌های آن‌ها بوده و به عقیده او کشتن و حذف برخی شخصیت‌ها کیفیت اثر را بالا خواهد برد. آن‌ها معتقد هستند که مرگ یکی از مهم‌ترین عناصر زندگی بوده و بر خلاف بسیاری از آثار دیگر نباید آنرا در تولید محتوا دور زد. 

با توجه به این صحبت‌ها طرفداران بی صربرانه منتطر استریم فصل دوم سریال Evil در روز ۲۰ ماه ژوئن توسط پارامونت پلاس بوده تا مشخص شود که صحبت‌های سال گذشته تهیه‌کنندگان دقیقا به چه معنایی بوده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا