تاریخ انتشار انیمه Tokyo Revengers Tenjiku arc

تاریخ انتشار+ پلتفر‌های پخش انیمه

تاریخ انتشار انیمه Tokyo Revengers Tenjiku arc ژینو امینی ۲ ۰۴ مرداد ۱۴۰۲
انیمه Tokyo Revengers Tenjiku arc

Tokyo Revengers مانگا و انیمه بسیار محبوب، با داستان هیجان‌انگیز و صحنه‌های اکشن خود، طرفداران را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. پس از موفقیت فصل اول آن، طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار آرک تنجیکو (Tenjiku arc) هستند. در ادامه تاریخ انتشار و پلتفرم‌های پخش انیمه Tokyo Revengers Tenjiku arc، به علاوه دیگر بروزرسانی‌ها را بررسی می‌کنیم.

Tokyo Revengers: مروری کوتاه بر انیمه

Tokyo Revengers یک مانگا و انیمه است که توسط کن واکویی (Ken Wakui) نوشته و تصویرگری‌ شده. داستان حول محور تاکمیچی هاناگاکی (Takemichi Hanagaki) است که قدرت سفر در زمان و تغییر گذشته را دارد. این قدرت منحصر به فرد او را به مقابله با گروه تبهکار بدنام توکیو مانجی (Tokyo Manji) می‌کشاند و او را در مسیری قرار می‌دهد که باید برای نجات جان عزیزانش تلاش کند.

تاریخ انتشار و پلتفرم‌های پخش انیمه Tokyo Revengers Tenjiku arc:

به گفته خبرگذاری Deadline، انیمه Tokyo Revengers آرک تنجیکو، در سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.  این آرک ماه اکتبر، در ژاپن نمایش داده شود.

در آرک تنجیکو چه اتفاقاتی می‌افتد؟

آرک تنجیکو ادامه فصل دوم انیمه Tokyo Revengers می‌باشد که درباره آینده‌ای است که در آن تومان (Toman)، به خاطر تصمیمات اشتباه مایکی (Mikey) (رهبر این باند) به نابودی کشیده شده است. تاکمیچی که مصمم است از رخ دادن این اتفاق جلوگیری کند، یک بار دیگر به گذشته باز می‌گردد. ماموریت او پایان دادن به نقشه‌های مخرب کیساکی (Kisaki) است. فردی حیله‌گر که به دنبال تضعیف قدرت تومان می‌باشد. در همین حال، یک باند مرموز از یوکوهاما (Yokohama) به نام تنجیکو ظاهر می‌شود که هدفشان سرنگونی تمام باندهای ژاپن است. تنجیکو با قدرت بی‌مانند و عزم بی‌وقفه خود، قصد دارد به قدرتمندترین نیروی دنیای تبه‌کاران تبدیل شود. همانطور که داستان پیش می‌رود، تاکمیچی باید هم با نقشه‌های کیساکی و هم با تنجیکو مقابله کند. این آرک، نبردهای پرمخاطره و روابط پیچیده اعضای باند توکیو مانجی را در پی دارد. 

در این آرک، صداگذاران جدیدی نیز حضور دارند.

منتظر انتشار انیمه Tokyo Revengrs Tenjiku arc و شاهد سفر هیجان‌انگیز تاکمیچی هاناگامی باشید.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا