آیا تیموتی شالامی می‌تواند نسخه‌ای از هری آزبورن در MCU باشد؟

تام هالند و زندیا : تیموتی شالامی باید هری آزبورن بعدی باشد!

هری آزبورن

سه فیلم از اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول ساخته شده است اما با این حال هنوز تا کنون هیچ خبری از هری آزبورن شخصیت مهم فرنچایز مرد عنکبوتی در این سه فیلم نشده است. اسپایدرمن هالند نیز مانند دیگر نسخه‌های مرد عنکبوتی نوجوانی است که در دبیرستان تحصیل می‌کند، با دختری به نام میشل جونز (ام جی) قرار می‌گذارد و دوست صمیمی او ند لیدز نام دارد که همواره همراه او در ماجراجویی‌های مردعنکبوتی بوده است. 

با این حال در هیچ یک از سه فیلم مرد عنکبوتی که به دنیای سینمایی مارول تعلق دارند خبری از هری آزبورن دوست صمیمی پیتر پارکر که از کودکی او را می‌شناسد و پس از پدرش نورمن آزبورن به گرین گابلین تبدیل می‌شود نیست. 

هم اکنون تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر و زندیا بازیگر نقش میشل جونز در دنیای سینمایی مارول عنوان کرده‌اند که به عقیده این دو هنرمند بهترین کاندید برای هری آزبورن در دنیای سینمایی مارول تیموتی شالامی ( Timothée Chalamet) بازیگر فیلم شاهکار Dune – تل‌ماسه است. 

تام هالند و زندیا: تیموتی شالامی باید هری آزبورن بعدی باشد

با توجه به آغاز رسمی مولتی‌ورس، مرد عنکبوتی هالند در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست  با پنج ابرشرور قدیمی که از فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی به جهان مرد عنکبوتی هالند آمده روبه‌رو خواهد شد. دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا، گرین گابلین با بازی ویلیام دفو، الکترو با بازی جیمی فاکس، مرد شنی و لیزارد در جدیدترین فیلم اسپایدرمن به سراغ تام هالند آمده تا او را از بین ببرند. با این حال حتی ممکن است یک خبیث شماره شش نیز وجود داشته باشد که استودیو مارول نامی از آن نبرده است.   

با توجه به این شرایط و تایید ساخت سه‌گانه دوم از مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول بدون شک اکنون نوبت به حضور دیگر شخصیت‌های محبوب فرنچایز اسپایدرمن مانند هری آزبورن است. شالامی همواره یکی از محبوب ترین پیشنهادها برای بازی در نقش هری آزبورن از MCU بوده است و در طول تور مطبوعاتی Spider-Man: No Way Home، تام هالند و زندیا هر دو از این ایده حمایت کردند. 

در حالی که بازیگران زیادی وجود دارند که می‌توانند نقش هری را به خوبی ایفا کنند، ستاره‌های No Way Home درست می‌گویند که شالامی یک انتخاب منحصربه‌فرد برای این شخصیت خواهد بود. فیلم‌شناسی تیموتی شالامی نشان می‌دهد که او استعداد کافی برای مدیریت تمام جنبه‌های شخصیت هری را دارد. هالند عنوان کرده ست که بهتر است هری آزبورن MCU در ابتدا به عنوان دوست پیتر پارکر معرفی شد و مانند داستان‌های کلاسیک هری و پیتر تحت یک داستان تراژیک به دشمن سر سخت او تبدیل شود. 

انتخاب Timothée Chalamet در نقش هری آزبورن حرکت بزرگی برای MCU و فرانچایز Spider-Man خواهد بود. او قبلاً نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، اما شالامی اکنون با توجه به درخشش در فیلم تل‌ماسه در آستانه تبدیل شدن به یک بازیگر برجسته باکس آفیس است. پس از هنرنمایی او در دنباله فیلم تل‌ماسه و فیلم Wonka در نقش ویلی ونکای جوان بدون شک او بیش از پیش خواهد درخشید. هری آزبورن باید توسط کسی بازی شود که بتواند پا به پای تام هالند بایستد، و شالامی مطمئنا می تواند این کار را انجام دهد. با این حال او تا کنون نقش یک ابرشرور را ایفا نکرده است و این نقش می‌تواند برای او یک موقعیت جدید باشد. در حال حاضر هیچ برنامه تایید شده‌ای برای هری آزبورن در MCU وجود ندارد، اما امیدواریم که تام هالند و زندیا به آرزوی خود برسند و  تیموتی شالامی در زمان مناسب نقش او را بازی کند. 

آیا با نظر تام هالند و زندیا موافق هستید؟

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا