1%
  • 0/10

روند ساخت فیلم Thunderbolts به کجا رسید؟

بازیگر نقش اصلی پاسخ می‌دهد

روند ساخت فیلم Thunderbolts به کجا رسید؟ ۲ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
روند ساخت فیلم Thunderbolts

فلورنس پیو که نقش یلنا بلووا را در دنیای سینمایی مارول ایفا می‌کند، از اتفاقی هیجان انگیز در روند ساخت فیلم Thunderbolts پرده برداشت.

استودیو دی سی تاکنون دو فیلم با محوریت ضدقهرمانان و شرورها ساخت: Suicide Squad و The Suicide Squad. فیلم Suicide Squad در هیچ زمینه‌ای عملکرد قابل قبولی نداشت و خیلی زود به دست فراموشی سپرده شد. The Suicide Squad کیفیت بالاتری داشت اما بخاطر کرونا، شکست قسمت اول و انتشار همزمان در سینماها و سرویس MAX، آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفت. به همین دلیل، نتوانست حتی بودجه خود را جبران کند.

حالا نوبت به مارول رسیده تا شانس خود را با ضدقهرمانان و شرورها امتحان کند. این استودیو از چند سال پیش ساخت اقتباس سینمایی تاندربولتز را در دستور کار خود قرار داد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و دست اندراکاران با چالش‌های زیادی روبرو شدند. از همین رو، تاریخ اکرانش چندی باری تغییر کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، موانع برطرف شده و پروژه یک قدم دیگر به انتشار نزدیک شده است.

فلورنس پیو (Florence Pugh) نقش یلنا بلووا را در دنیای سینمایی مارول بر عهده دارد که بنوعی جایگزین بلک ویدو (Black Widow) محسوب می‌شود. او که در قسمت اخیر Entertainment Tonight حاضر شده بود تا به تبلیغ Dune: Part Two بپردازد، خبر هیجان انگیزی را از روند ساخت فیلم Thunderbolts به اشتراک گذاشت:

به خودم افتخار می‌کنم که توانستم عجیبترین تور تبلیغاتی برای دو فیلم [اشاره به Dune: Part Two و Oppenheimer] را بصورت همزمان انجام دهم و اخیراً هم فیلمبرداری اثر جدیدم [اشاره به Thunderbolts] آغاز شده است.

فیلم تاندربولتز درباره چیست؟

همانطور که اشاره شد، فلورنس پیو برای ایفای نقش یلنا بلووا (Yelena Belova) به مارول پیوسته است. شخصیت مزبور در فیلم Thunderbolts به همراه سرباز زمستان، نگهبان سرخ، تسک مستر، مامور آمریکا و گوست به ماموریتی بسیار خطرناک فرستاده می‌شود.

Thunderbolts آخرین فیلم فاز پنجم فرنچایز Marvel Cinamtic Universe بوده و از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه سال ۲۰۲۵) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments