1%
  • 10/10

نقدهای فیلم Dune 2 منتشر شدند؛ شاهکاری فک برانداز!

تا اکران سراسری دو هفته فاصله داریم

نقدهای فیلم Dune 2 منتشر شدند؛ شاهکاری فک برانداز! ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نقدهای فیلم Dune 2

در حالی که کمتر از یک ماه به اکران سراسری در آمریکا مانده، نقدهای فیلم Dune 2 در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شده است.

اگرچه تلماسه یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین رمان‌های علمی تخیلی تاریخ محسوب می‌شود، اقتباس‌های سینمایی یا سریالی‌اش چندان موفق نبودند. تلاش‌های نافرجام ادامه داشت تا اینکه دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) با فیلم Dune ثابت کرد می‌توان اثری جذاب و باکیفیت را بر اساس رمان فرانک هربرت (Frank Herbert) ساخت. اگرچه بازخوردهای فیلم مزبور بطور کلی مثبت بودند، بخاطر کم بودن صحنه‌های اکشن و تمرکز روی زمینه چینی مورد انتقاد برخی از کارشناسان قرار گرفت.

قسمت دوم فیلم Dune ساخته و آماده شده و قرار است طی هفته‌های آتی تحت عنوان Dune: Part Two روی پرده نقره‌ای بیاید. البته این اثر اخیراً بصورت محدود برای تعدادی از کاشناسان و سینماروها به نمایش گذاشته و از همین رو، برخی از نقدهای فیلم Dune 2 در شبکه اجتماعی ایکس قابل مطالعه است. اینطور که بنظر می‌رسد، اثر جدید دنی ویلنوو از لحاظ کیفیت بالاتر از قسمت اول قرار می‌گیرد.

بردن دیویس (Brandon Davis):

فیلم Dune 2 یک شاهکار است. دنی ویلنوو اثری شگفت انگیز و سرتاسر اکشن را به ارمغان آورده که داستانی پیچیده و احساسی را روایت می‌کند. این فیلم بشدت فوق العاده و تاثیرگذار بوده و باید آن را در بزرگترین نمایشگر ممکن تماشا کنید.

امیلی موری (Emily Murray):

فیلم Dune 2 شهکار است. مخاطب را سریعاً به دل صحنه‌های اکشن برده، او را در داستان غرق کرده و بشدت شوکه می‌کند. تیموتی شالامی (Timothee Chalamet) و زندایا (Zendaya) بهتر از همیشه بوده‌اند.

کورتنی هاوارد (Courtney Howard):

فیلم Dune 2 فک برانداز، نفس گیر و شدیداً هیجان انگیز است. آدرنالین خونتان را شدیداً افزایش داده و صحنه‌های اکشنش تماشایی هستند. آستین باتلر (Austin Butler) کاملاً شیطانی متحول کننده، فریبنده و اغواگر است.

دیگو آندلوز (Diego Andaluz):

Dune 2 یک دستاورد سینمایی و به یاد ماندنی است. از لحاظ روایت، فنی و مفاهیم بهتر از قسمت اول بوده و دنی ویلنوو اثری جاه طلبانه‌تری را با کمک نقش آفرینی فوق العاده تیموتی شالامی به ارمغان آورده است.

Dune 2 اولین بلاک باستر سال است که باید به تماشای آن نشست.

جوردن فارلی (Jordan Farley):

Dune 2 هوش از سرم برده است. بنظرم حتی از قسمت اول هم بیشتر احساسی بوده و می‌تواند مخاطب را غرق خود کند. مقیاس صحنه‌های اکشن سرسام آور است. برای من، جایگاهی در کنار The Lord of The Rings دارد.

فیلم Dune 2 از تاریخ ۱۱ اسفند سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۱ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments