1%
  • 0/10

ابرقهرمان جدید مارول حضور پررنگی در Thunderbolts خواهد داشت

بازیگر محبوب واکینگ دد این نقش را ایفا می‌کند

ابرقهرمان جدید مارول حضور پررنگی در Thunderbolts خواهد داشت ۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
سنتری در Thunderbolts

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال بنام CanWeGetSomeToast اطلاعات جدیدی را از میزان حضور شخصیت سنتری در Thunderbolts لو داده است.

Thunderbolts یکی از پروژه‌های در دست ساخت مارول بوده که اواخر سال آینده میلادی به سینماها می‌آید. مارول هیچ گونه اطلاعاتی را از داستان به اشتراک نگذاشته و تنها به لطف تصویری که منتشر کرد، می‌دانیم اثر مزبور از لحاظ داستانی به Black Widow و The Falcon and the Winter Soldier ربط دارد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، تاندربولتز گروهی متشکل از هفت شخصیت یلنا بلووا (Yelena Belova)، سرباز زمستان، مامور آمریکا، رد گاردین، گوست، ولنتینا الگرا و تسک مستر است.

یکی از افشاگران فیلم و سریال CanWeGetSomeToast نام داشته و اخیراً جزئیاتی را از نقش سنتری در Thunderbolts به اشتراک گذاشته است. طبق ادعای او، ابرقهرمان جدید مارول در دو پرده ابتدایی فیلم یکی از اعضای گروه تاندربولتز است اما چیزی باعث می‌شود در پرده سوم از گروه خارج شود. CWGST وارد جزئیات نشد و نگفت عاملی که بین سنتری و اعضای گروه تفرقه می‌اندازد چیست. با این حال، در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) تاکید داشت لباس سنتری در فیلم دقیقاً شبیه به کمیک بوک‌ها خواهد بود.

استیون ین (Steven Yeun) یک بازیگر آمریکایی بوده اما اصالتاً اهل کروه جنوبی است. او با ایفای نقش گلن در سریال واکینگ دد (The Walking Dead) توانست به شهرتی جهانی دست یابد. اگرچه مارول حرفی به میان نیاورده، منابع غیررسمی اعلام کرده‌اند ین بعنوان بازیگر نقش سنتری انتخاب شده و قرار است این ابرقهرمان را در Thunderbolts به تصویر بکشد.

در کمیک بوک‌ها، پس از اینکه استیو راجرز سرم ابر سرباز را دریافت کرد و به یک ابرقهرمان تبدیل شد، دیگر سازمان‌های دولتی تلاش کردند نسخه جدید و قوی‌تر سرم را بسازند. یکی از پروژه‌ها به موفقیت حدودی رسید اما نهایتاً تعطیل شد. با این حال، یکی از اعضای تیم تصمیم گرفت به آزمایش روی آن ادامه داده تا نواقصش را برطرف کند. در همین حین، یک معتاد بنام رابرت رینولدز وارد آزمایشگاه شد و با تزریق سروم سنتری قدرت‌های ابرانسانی بدست آورد. در ضمن، رینولدز در لیست قدرتمندترین شخصیت‌های مارول قرار دارد.

فیلم تاندربولتز از تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۳ (مصادف با ۰۲ دسامبر ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments