سه بازی رایگان از طرف Ubisoft هم‌اکنون در دسترس هستند

یوبی‌سافت سه تا از بهترین عناوین خود را به رایگان در دسترس قرار داده

سه بازی رایگان از طرف Ubisoft هم‌اکنون در دسترس هستند پویان ذاکرفتحی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی رایگان

سه بازی رایگان از طرف یوبی‌سافت برای دانلود در دسترس قرار گرفته‌اند. عناوین Assassin’s Creed II، Rayman Legends و Child of Light را می‌توانید تا تاریخ ۵ می (۱۶ اردیبهشت) به رایگان دانلود کنید.

یوبی‌سافت خاطره‌انگیز‌ترین و موفق‌ترین بازی سری Assassin’s Creed یعنی قسمت دوم این بازی را رایگان در دسترس قرار داده است. علاوه بر این عنوان Rayman Legends که بالاترین امتیازات را در ده سال اخیر میان بازی‌های این کمپانی کسب کرده هم به صورت رایگان در دسترس است. در آخر هم عنوان دوست داشتنی Child of Light هم به این لیست اضافه شده تا این شرکت گیمرها را تمام و کمال راضی کند. هم اکنون این سه بازی رایگان برای دانلود در دسترس هستند.

البته Ubisoft از تمامی درآمد خود نگذشته؛ علاوه بر اینکه فقط تا ۱۶ اردیبهشت می‌توان این سه بازی را دانلود کرد، این عناوین فقط روی رایانه‌های شخصی به به صورت رایگان تجربه می‌شوند. این بازی‌ها فقط در فروشگاه اختصاصی یوبی‌سافت (UPlay) رایگان هستند و اگر بخواهید آنها را در سامانه Steam و یا Epic Games دریافت کنید باید مبلغ آن ‌را بپردازید.

عنوان Assassin’s Creed II که نیاز به معرفی ندارد! به زعم بسیاری قسمت دوم، بهترین نسخه‌ از سری Assassin’s Creed شناخته می‌شود؛ حالا و به لطف ویروس کرونا، علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند یکبار دیگر با اتزیو ملاقات داشته باشند.

عنوان Rayman Legends همان چیزی است که از یک بازی سرگرم کننده می‌خواهید. این بازی دو بعدی که در سال 2013 عرضه شد همواره یکی از بهترین بازی‌های تاریخ Ubisoft به حساب می‌آید. در آخر هم بازی Child of Light عنوانی است که از تجربه‌ی آن ضرر نخواهید کرد. موسیقی بسیار گوش‌نواز در کنار داستانی لطیف این بازی را به اثری تبدیل کرده که نمی‌توان بی‌تفاوت از کنار آن عبور کرد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا