شخصیت لیدی سیف احتمالا به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد

سریال Loki یا فیلم Thor: Love and Thunder، مسئله این است!

شخصیت لیدی سیف

جیمی الکساندر چندی پیش در لایو اینستاگرام خود جمله‌ای را بیان کرد که بسیاری آن را اشاره‌ای غیرمستقیم به بازگشت شخصیت لیدی سیف به دنیای سینمایی مارول می‌دانند.

در پی پایان یافتن خط داستانی اینفینیتی با فیلم Avengers: Endgame، دنیای سینمایی مارول قرار است وارد دوران جدیدی شود. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های فاز چهارم با فازهای قبلی، وجود سریال‌های دیزنی پلاس است. اگرچه در گذشته سریال‌هایی بر اساس فیلم‌های مارول ساخته شدند اما ارتباط مستقیمی با فیلم‌ها نداشتند. این شرایط در فاز چهارم تغییر کرده و سریال‌ها تاثیر مستقیمی بر اتفاقات فیلم‌های سینمایی خواهند داشت. این فاز با اکران Black Widow آغاز شده و با The Eternals ادامه می‌یابد.

در این میان، از آگوست سال جاری میلادی شاهد پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier خواهیم بود. پس از آن هم نوبت به سریال‌های WandaVision و Loki می‌رسید که به‌ترتیب از دسامبر سال ۲۰۲۰ و اوایل سال ۲۰۲۱ روی دیزنی پلاس قرار می‌گیرند. شرکت مارول در جریان رویداد Super Bowl یک تریلر منتشر کرد که شامل صحنه‌هایی از هر سه سریال می‌شد. جدا از این‌ها، به نظر می‌رسد در فاز چهارم نه تنها شاهد معرفی شخصیت‌های جدید خواهیم بود، بلکه باید خود را برای ملاقات دوباره با تعدادی از شخصیت‌های قدیمی هم آماده کنیم.

جیمی الکساندر (Jaimie Alexander)، بازیگر نقش لیدی سیف، چندی پیش ویدیوی زنده‌ای را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام پخش کرد. در جریان این لایو، یکی از طرفداران پرسید آیا او می‌تواند در حالی که اسب‎سواری می‌کند از شمشیر استفاده کند یا بدلکارها این کار را انجام داده‌اند. الکساندر هم پاسخ داد واقعا قادر به انجام این کار بوده و احتمالا هم آن را در آینده تکرار خواهد کرد. سپس، از این بازیگر آمریکایی پرسیده شد در حال حاضر روی چه پروژه‌ای کار می‌کند. او هم گفت اگر پاسخ این سوال را بگوید احتمالا کشته می‌شود.

جیمی الکساندر در فیلم‌های قبلی Thor در حالی که روی اسب قرار داشت، از شمشیر خود استفاده کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان به این نتیجه رسید که او قرار است به دنیای سینمایی مارول بازگردد. در چنین شرایطی، این سوال به‌وجود می‌آید که شخصیت لیدی سیف پس از غیبتی نسبتا طولانی در کدام اثر دنیای سینمایی مارول حضور می‌یابد؟ اگرچه بازگشت این شخصیت در فیلم Thor: Love and Thunder چندان بعید نیست اما احتمال بازگشت او در سریال Loki بیشتر است.

قسمت جدید مجموعه فیلم‌های Thor برای اکران در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است و روند فیلمبرداری هم در آگوست سال جاری آغاز می‌شود. در حالی که سریال Loki هم اکنون در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد. بنابراین، احتمال اینکه جیمی الکساندر یکی از بازیگران این سریال باشد بسیار بیشتر است. به‌خصوص اینکه مارول سابقه‌ی بسیار خوبی در پنهان کردن بازیگران آثار در حال ساخت خود از چشم کاربران و غافل‌گیر کردن آن‌ها پس از پخش محصول نهایی دارد.

تاریخ دقیق پخش سریال Loki هنوز مشخص نشده است اما فیلم سینمایی Thor: Love and Thunder از تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا