بازیگر نقش ثور هیجان خود را برای Guardians of Galaxy Vol.3 اعلام کرد

پسر اودین منتظر نگهبانان!

بازیگر نقش ثور هیجان خود را برای Guardians of Galaxy Vol.3 اعلام کرد آیدا امشاسفند ۴ ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ مارول
بازیگر نقش ثور

کریس همسورث (Chris Hemsworth) بازیگر نقش ثور اودینسون (Thor Odinson)، از هیجان خود برای فیلم Guardians of the Galaxy. Vol 3 می‌گوید.
به تازگی کمپانی مارول (Marvel Studios) تریلری از قسمت جدید فیلم مذکور را با بازی کریس پرت (Chris Pratt) منتشر کرد. در این تریلر به شخصیت High Evolutionary با بازی چاک وودی ایوجی (Chukwudi Iwuji)، صحنه‌هایی دردناک از Rocket، شخصیت جدید Gamora، گروت تفنگ به دست و جزئیات بسیار دیگری اشاره شده است.
با توجه به انتشار فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania هم، انتظارات طرفداران از این فیلم بسیار بالاتر رفته است.
اما به نظر می‌رسد که طرفداران تنها کسانی نیستند که برای اکران Guardians of the Galaxy. Vol 3 هیجان زده‌اند، بازیگر نقش ثور هم مشتاقانه منتظر اکران این فیلم است.

ثور مشتاقانه منتظر نگهبانان است

کریس همسورث، ستاره فیلم Thor: Love and Thunder در توییتی جدید، هیجان و حمایت خود را از فیلم Guardians of the Galaxy. Vol 3 بیان کرده است. او در توییتی با نقل قول از کریس پرت، گفت که «برای این پروژه هیجان بسیار زده است» و همچنین اضافه کرد: «آسگاردیان کهکشان برای همیشه».

در آگوست ۲۰۲۱ هم، این ستاره همچنین به طور صریح از اولین حضور سیمو لیو (Simu Liu) در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings حمایت کرده بود:

به MCU خوش اومدی Shang-Chi! خیلی منتظرم که این فیلم محشر رو ببینم! شما هم منتظر اکرانش در سوم سپتامبر باشین!

کریس همسورث همچنین هنگام اکران فیلم Black Panther  این اثر را تحسین کرده بود:

دیشب Black Panther رو دیدم، و عالی بود، عالی. تبریک میگم به هرکسی که تو ساخت این فیلم شرکت داشته. اگه هنوز ندیدینش از دست ندین.

بازیگر نقش ثور، تقریبا تنها ستاره MCU است که از فیلم‌های این کمپانی که خودش در آنها حضور ندارد حمایت می‌کند. همچنین بری لارسون (Brie Larson) هم پستی در رابطه با فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر کرده است:

اون پاول راده (Paul Rudd)؟ اکران این فیلمو به تمام کسایی که توی ساختش شرکت داشتن تبریک می‌گم.

بازیگران حامی MCU

ممکن است طرفداران فراموش کرده باشند که بجز تعداد محدودی از بازیگران، ستارگان MCU نیز پروژه‌های ساخته شده را پس از اکران تماشا می‌کنند. با این حال نظرات انتقادی این ستارگان هم باید جالب باشد.

به هر حال همه آن‌ها انسان هستند و امکان دارد به کلی از برخی پروژه‌ها نفرت داشته باشند. ولی متاسفانه با توجه به مسئولیت آن‌ها و جایگاهشان در پاپ کالچر، معمولا حرفی از این انتقادات زده نمی‌شود.

امیدواریم آنگونه که فیلم Love and Thunder، موجب ناامیدی بسیاری از طرفداران MCU شد قسمت سوم Guardians of Galaxy بازیگر نقش ثور و طرفداران را ناامید نکند.

3.8 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا