از شخصیت منفی فیلم Thor 4 چه می‌دانیم؟

اکشن‌فیگور جدید فیلم Thor 4 از شمشیر قصاب خدایان می‌گوید!

از شخصیت منفی فیلم Thor 4 چه می‌دانیم؟ نرگس کریمی پور ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ مارول
شمشیر قصاب خدایان در فیلم Thor 4

اکشن فیگور دنباله جدید فرنچایز ثور، از ظاهر شمشیر قصاب خدایان یا همان گور شخصیت منفی فیلم Thor 4 می‌گوید.

به تازگی رسانه مطبوعاتی Hasbro تصاویری از سری جدید اکشن‌فیگور Marvel Legends تحت محوریت گور (Gorr) قصاب خدایان، ابر شرور فیلم ثور ۴ که یکی از مشهورترین آنتاگونیست‌های کمیک‌های ثور نیز به حساب می‌آید را منتشر کرد. این فیگور شش اینچی که شامل سه لوازم جانبی و یک قسمت Build-a-Figure می‌شود، این لوازم جانبی و آیتم‌ها از فیلم مورد انتظار ثور الهام گرفته شده‌اند، از جمله شمشیر مشهور Necrosword. در ادامه می توانید تصاویر فیگور Marvel Legends Gorr که در تاریخ ۲۶ آوریل در دسترس عموم قرار می گیرد، را مشاهده کنید. با این حال نباید فراموش کنید که اکشن‌فیگورهای ارائه شده توسط استودیو مارول لزوما منعکس کننده اطلاعات فیلم‌های دنیای سینمایی مارول نیستند. در نتیجه ممکن است، ظاهر گور و جزییات این شخصیت با چیزی که در این اکشن‌فیگور می‌بینیم کمی متفاوت باشد.

اکشن‌فیگور گور، شخصیت منفی فیلم Thor 4

مدتی پیش اعلام شد که ابرشرور اصلی فیلم Thor: Love and Thunder در حقیقت گور (Gorr) قصاب خدایان (Gorr the God Butcher) است. گور پیش از آنکه به قصاب خدایان تبدیل شود، فردی معمولی بود که به آرامی زندگی خود را سپری می‌کرد. با این حال طی حادثه‌ای او خانواده خود را از دست داد. پس از این حادثه گور از خدایان درخواست کرد که خانواده او را نجات دهند اما هیچ پاسخی برای دعاهایی خود دریافت نکرد.

به همین علت او ایمان خود به خدایان را ازدست داد و عنوان کرد که خدایان به همه دروغ می‌گویند و به حال نیازمندان اهمیتی نمی‌دهند. این موضوع باعث شد تا مردم سیاره گور، او را طرد کرده و از خانه خود بیرون کنند. در پاسخ به این حرکت نیز گور تصمیم گرفت به قصاب خدایان تبدیل شده و تمام آن‌ها را ازبین ببرد.
گور در اصل یک فرد عادی بوده و قدرت خاصی ندارد، او صرفا به علت سلاحی منحصر به فردی که از آن در کشتن خدایان استفاده می‌کند، به یک شخصیت قوی تبدیل شده.

گور در کتاب‌های کمیک از شمشیر خاصی استفاده می‌کند که به عنوان All-Black the Necrosword معروف است. سلاحی مشابه با شمشیر هلا (Hela) که در فیلم Thor: Ragnarok از آن برای کشتن تمام سربازان آزگارد و دوستان ثور استفاده کرد. این شمشیر که در اکشن‌فیگور جدید فیلم ثور می‌توانید آن را در دستان گور ببینید، به چیزی بیش از یک شمشیر ساده شباهت دارد و در حقیقت یک موجود زنده حساب می‌شود. 

گور برای اولین بار توسط جیسون آرون (Jason Aaron) و اسد ریبیچ (Esad Ribic) خلق شده و در سال ۲۰۱۳ با حضور در کمیک Thor: God of Thunder #1 وارد دنیای کمیک‌های مارول شد. Necrosword یک سلاح بسیار قدرتمند بوده و توسط Knull، خدای Symbiotes ، ساخته شده است. این شمشیر یکی از مرگبارترین سلاح‌های دنیای مارول است و قدرت و توانایی‌های کاربر خود را بسیار افزایش می دهد. با استفاده از این سلاح، پادشاه ثور ،نسخه قدیمی ثور اودین‌سان، حتی می‌توانست پا به پای گالاکتوس، یکی از مرگبارترین موجودات دنیای مارول مبارزه کند. 

با توجه به خلاصه رسمی که از فیلم ثور ۴ منتشر شده به نظر می‌رسد که اکنون ثور خدای آذرخش، تصمیم گرفته تا خود را بازنشسته کرده و از شرکت در جنگ‌های مختلف دوری کند. او حتی تبر stormbreaker خود را در خاک دفن کرده و با آن خداحافظی می‌کند. 

اما به نظر می‌رسد که قصاب خدایان یعنی گور به او این اجازه را نمی‌دهد و تلاش می‌کند تا ثور و سایر خدایان جهان را به قتل برساند. در همین راستا ثور مجبور می‎‌شود تا به صحنه نبرد بازگشته و از دوستان خود یعنی کینگ والکری (King Valkyrie) با بازی تسا تامپسون (Tessa Thompson) کورگ (Korg) با بازی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) گروه نگهبانان کهکشان در این جنگ بزرگ کمک بگیرد. 

فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۸ ماه جولای برابر با ۱۷ تیرماه سال جاری منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا