تصاویر لو رفته فیلم Thor 4 از ظاهر قصاب خدایان می‌گویند

Gorr قاتل خدایان!

تصاویر لو رفته فیلم Thor 4 از ظاهر قصاب خدایان می‌گویند نرگس کریمی پور ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مارول
تصاویر لو رفته از فیلم Thor 4 از ظاهر قصاب خدایان می‌گوید

تصاویر لو رفته از فیلم Thor 4 از ظاهر قصاب خدایان ، یا همان گور (Gorr) می‌گوید. اگرچه اخیرا تمام توجه طرفداران دنیای سینمایی مارول به فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness جلب شده است، با این حال استودیو مارول پس از اکران این اثر برنامه‌های بسیار جالبی را در سر دارد. اکران فیلم Thor: Love & Thunder یکی از این برنامه‌ها است که در آینده‌ای نزدیک از سفر خدای تندر و نگهبانان کهکشان برای مخاطبین می‌گوید.

در پایان فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی شاهد سفر ثور خدای تندر با بازی کریس همسورث (Christopher Hemsworth) و نگهبانان کهکشان بودیم و ثور تصمیم گرفت تا والکری را برای رهبری مردم آزگارد انتخاب کند. با توجه به تصاویر و اخبار منتشر شده از فیلم ثور ۴ به نظر می‌رسد که در این اثر شاهد روند تبدیل شدن جین فاستر (Jane Foster) به ثور قادر خواهیم بود. 

پس از قسمت دوم فیلم ثور ما دیگر جین فاستر را ندیدیم و در فیلم رگنراک ثور عنوان کرد که رابطه عاشقانه او و جین تمام شده است. با این حال با توجه به تصاویری که تاکنون از این اثر در دسترس قرار دارد مشخص است که جین فاستر در نهایت به ثور قادر تبدیل شده و چکش قدیمی ثور را بازسازی کرده است. 

تصاویر لو رفته از ظاهر قصاب خدایان در فیلم Thor 4

در کتاب‌های کمیک، گور یک بیگانه است که قصد دارد از خدایان باستانی انتقام بگیرد، او ادعا می‌کند که آن‌ها بی‌فایده هستند، و خدایان را متهم می‌کند که هرگز واقعاً به کسانی که به درگاه آن‌ها دعا می‌کنند گوش نداده و به آن‌ها اهمیت نمی‌دهند. گور یا قصاب خدایان، با شمشیری که به یک سمبیوت متصل است، به خدایان بزرگ حمله کرده و آن‌ها را به قتل می‌رساند. گور لیستی از تمام خدایان بزرگ تهیه کرده و هر یک را که ازبین می‌برد از لیست مخوف خود خط می‌زند. 

اکنون نیز استودیو مارول عنوان کرده است که ابرشرور فیلم Thor 4 گور، قصاب خدایان است. بدون شک اکنون او قصد دارد تا خدای تندر یا جین فاستر را از بین ببرد اما مشخص نیست که چگونه به سراغ این دو خواهد رفت. استودیو مارول اعلام کرده است که کریستین بیل (Christian Bale) بازیگر نقش بتمن به ایفای نقش گور خواهد پرداخت و حضور او در فیلم ثور ۴ رسما تایید شده است. 

تصاویر لو رفته از اکشن‌فیگور‌های فیلم Thor: Love & Thunder ظاهر تقریبی شخصیت گور را به طرفداران ثور نشان می‌دهند و به نظر می‌رسد که طراحی ظاهری این شخصیت نسبت به آنچه که در کتاب‌های کمیک دیده می‌شود وفادار نبوده و ظاهر منحصر به فرد خود را دارد. 

تصاویر منتشر شده علاوه بر نمایش اولین محتوای بصری با کیفیت، از ظاهر گور یا همان قصاب خدایان، از ظاهر ثور، استار لرد، گروت، ولکری و جین فاستر تحت عنوان ثور به مخاطبین می‌گوید. 

فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۸ ماه جولای برابر با ۱۷ تیر ماه اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا