تماشا کنید: واچر با تریلر فصل دوم سریال گروت به دنیای سینمایی مارول بازگشت

بازگشت غیرمنتظره نگهبان مولتی‌ورس

تماشا کنید: واچر با تریلر فصل دوم سریال گروت به دنیای سینمایی مارول بازگشت پارسا خلیلی ۱۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ تلویزیون

جدیدترین تریلر فصل دوم سریال گروت به‌طرز غیرمنتظره‌ای بازگشت واچر با صداپیشگی جفری رایت (Jeffrey Wright) به دنیای سینمایی مارول را تایید کرد.

شخصیت واچر (The Watcher) بعد از حضور افتخاری کوتاه خود در دنباله نگهبانان کهکشان، ایفاگر نقشی پررنگ در انیمیشن سریالی ?…What If بود. درست مثل کمیک‌ها، واچر قدرتمندترین نگهبان مولتی‌ورس است که قسم خورده تنها نظاره‌گر اتفاقات رخ داده در مولتی‌ورس باشد و تحت هیچ شرایطی مداخله نکند. در طول نه قسمت فصل اول واچر که نظاره‌گر اتفاقات زیادی بوده، به‌دنبال دستیابی اولتران به بدن ویژن و شش سنگ ابدیت، با زیر پا گذاشتن قسم ابدی‌ خود، به شخصیت‌هایی مانند کاپیتان کارتر، دکتر استرنج، استارلرد، گامورا، ثور و کیلمانگر در پایان دادن به سلطه اولتران اینفینیتی بر مولتی‌ورس کمک می‌کند.

درحالیکه طرفداران مشغول هضم کردن اتفاقات رخ داده در تریلر فصل دوم سریال لوکی بودند، استودیو مارول در اقدامی غیرمنتظره، تریلر فصل دوم سریال گروت را منتشر کرد که درست مثل فصل اول شامل پنچ قسمت کوتاه است و برای پخش در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) تنظیم شده است. صرف نظر از ماجراجویی‌های جدید و بامزه گروت، بزرگترین سورپرایز تریلر، بازگشت دوباره واچر با همان ظاهر انیمیشنی ?…What If بود.

در حال حاضر دقیقا مشخص نیست که چرا استودیو مارول به چنین اقدام شوکه‌کننده‌ای دست زده، اما با توجه به اینکه مجسمه واچر در فیلم Thor: Love and Thunder دیده شده، به‌نظر می‌رسد که مارول برنامه‌های هیجان انگیزی برای نگهبان قدرتمند مولتی‌ورس دارد. از طرف دیگر یکی از سوال‌های مطرح شده این است که چرا واچر هیچ شباهتی به حضور افتخاری کوتاهش در فیلم Guardians of the Galaxy 2 ندارد؟ چرا مارول همچنان ظاهر انیمیشنی او را حفظ کرده است؟ امیدواریم این مینی سریال بامزه جوابی برای سوال‌های مطرح شده داشته باشد.

تمامی قسمت‌های فصل دوم مینی سریال I Am Groot در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور سال جاری) از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

4.3 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا