با زیرنویس تماشا کنید: تریلر فصل دوم سریال لوکی منتشر شد

خدای شرارت بازگشته است

بعد از دو سال انتظار سرانجام اولین تریلر فصل دوم سریال لوکی توسط استودیو مارول منتشر شد.

بدون شک یکی از بهترین و فراموش نشدنی‌ترین پروژه‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، سریال انفرادی لوکی بود که ضمن بازگرداندن تام هیدلستون (Tom Hiddleston) به نقش خدای شرارت، داستانی جذاب با تمرکز روی سازمان TVA و یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی کانگ فاتح روایت کرد که درنهایت با به اتمام رسیدن در حساس‌ترین نقطه، حماسه مولتی‌ورس را راه‌اندازی کرد. متاسفانه به‌جز یک تیزر کوتاه که سال گذشته در رویداد D23 Expo پشت درب‌های بسته به‌ نمایش درآمد، اطلاعات زیادی درباره فصل دوم در دست نبود تا اینکه استودیو مارول دقایقی پیش با انتشار تریلری جدید، از برخی اسرار پرده برداشت.

در این تریلر، تام هیدلستون باری دیگر در قامت خدای شرارت ظاهر شده تا با کمک مامور موبیوس و شخصیت مرموز کی هوی کوان (Ke Huy Quan)، خط زمانی مقدس را از چنگال کانگ فاتح نجات دهند. درست مثل تیزر به‌نمایش درآمده در مراسم D23 Expo، تریلر جدید با تقلا کردن لوکی آغاز می‌شود، چراکه پیرو اتفاقی نامعلوم به زمان‌های مختلف سفر می‌کند. ظاهرا گیر کردن لوکی در دو زمان گذشته و حال باعث شده تا بتواند نابود شدن دنیا را ببیند، چون اوایل تریلر لوکی می‌گوید: “من در زمان سفر کردم و مدام بین گذشته و حال جابجا شدم، اگر چیزهایی که دیدم حقیقت داشته باشد، هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی نابود شدن دنیا را بگیرد”.

سپس لوکی و موبیوس را می‌بینیم که با استفاده از تکنولوژی سازمان TVA به زمان‌های مختلف سفر می‌کنند تا بتوانند با نیروی تاریکی که مولتی‌ورس را تهدید می‌کند، مقابله کنند. یکی از صحنه‌های جالب تریلر یاد آور سکانس پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania است، سکانسی که لوکی و موبیوس برای اولین بار با ویکتور تایملی، یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی کانگ فاتح با هنرنمایی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) مواجه می‌شوند. از نسخه گذشته میس مینتس گرفته تا معرفی شخصیت مرموز کی هوی کوان و بازگشت قاضی رنسلیر و سیلوی، تریلر فصل دوم سریال لوکی وعده داستانی هیجان‌انگیز و نفس‌گیر را می‌دهد که پتانسیل تغییر دادن دنیای سینمایی مارول را دارد.

فیلمنامه توسط اریک مارتین (Eric Martin) نوشته شده و کارگردانی هر قسمت به‌عهده جاستین بنسون (Justin Benson)، آرون مورهد (Aaron Moorhead) و دن دیلیو (Dan Deleeuw) است. برای کسانی که نمی‌دانند، دن دیلیو سرپرست جلوه‌های ویژه استودیو مارول است که سال‌های زیادی با مارول همکاری کرده که از بهترین کارهای او می‌توان به سه‌گانه کاپیتان آمریکا، دو قسمت پایانی انتقام جویان و فصل اول لوکی اشاره کرد. دیلیو همچنین نامزد سه جایزه اسکار برای بهترین جلوه‌های بصری شده و به‌عنوان کارگردان بخش دوم در توسعه فیلم‌های نظیر Avengers: Endgame ،Eternals و Ant-Man and The Wasp: Quantumania نقشی کلیدی داشته است.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار Loki از تاریخ ۶ اکتبر سال جاری (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

4.7 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا