1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تیزر سریال The Penguin اسپین آف The Batman منتشر شد

کندوکاش بخشی از گذشته پنگوئن

تماشا کنید: اولین تیزر سریال The Penguin اسپین آف The Batman منتشر شد ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم HBO Max نخستین تیزر سریال The Penguin را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بخشی از گذشته پنگوئن را فاش می‌کند.

جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن، یعنی فیلم The Batman موفقیت‌های قابل توجهی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد. از همین رو، وارنر نه تنها به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داد، بلکه با ساخت اسپین آف آن در قالب یک سریال لایو اکشن موافقت کرد. اکران فیلم The Batman: Part II حدوداً یک سال عقب افتاده اما طرفداران می‌توانند در سال جاری پای تماشای سریال The Penguin بنشینند.

کالین فارل (Colin Farrell) که نقش پنگوئن یا اوز کابلپات را در فیلم The Batman ایفا کرده بود، در سریال The Penguin بازگشته است. از دیگر نام‌های حاضر در اسپین آف می‌توان به کریستین میلیوتی (Cristin Milioti) در نقش دختر فالکونی، کلنسی براون (Clancy Brown) در نقش رئیس یک گروه خلافکاری و مایکل کلی (Michael Kelly) در نقش یکی از افراد سابق فالکونی اشاره کرد. نام شهره آغداشلو (Shohreh Aghdashloo) هم در لیست بازیگران دیده می‌شود اما اطلاعاتی از نقشش موجود نیست.

سرویس HBO Max تیزر سریال The Penguin را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. اتفاقات حدوداً یک هفته پس از فیلم The Batman جریان داشته و به قدرت رسیدن پنگوئن در دنیای جنایتکاران گاتهام را به تصویر می‌کشد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، رئیس قبلی یعنی کارماین فالکونی کشته شده و نیاز به یک جایگزین احساس می‌شود. در ضمن، تیزر نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را از گذشته پنگوئن و هدفی که دنبال می‌کند، ارائه می‌دهد.

با توجه به آنچه در تیزر سریال The Penguin می‌بینیم، وقتی اوز کابلپات سن و سال چندانی نداشت یک گانگستر به نام رکس کالِبرِس بود که به نیازمندان کمک می‌کرد. او در اثر حمله قلبی در گذشت و به افتخارش یک مراسم بزرگ برگزار کردند. پنگوئن در ادامه از فردی که خارج از کادر دوربین است می‌پرسد: «می‌توانی اینطور در یادها ماندن را تصور کنی؟» ظاهراً شخصیت اصلی داستان می‌خواهد مانند رکس پس از رسیدن به قدرت، به مردم کمک کند.

فصل اول سریال The Penguin از ۸ قسمت تشکیل شده و پخش آن در تاریخ نامشخصی از اواخر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments