اسپین آف The Batman سریالی با محوریت پنگوئن خواهد بود

پلی به بتمن دوم!

اسپین آف The Batman سریالی با محوریت پنگوئن خواهد بود آیدا امشاسفند ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ دی‌سی
اسپین آف The Batman

فیلمبرداری اسپین آف The Batman، با شخصیت اصلی پنگوئن (The Penguin) و بازی کالین فارل (Colin Farrell) به صورت رسمی شروع شد.

مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان The Batman بعد از موفقیت این فیلم‌ در باکس آفیس تصمیم به ساخت دنیای بتمن گرفت. از آنجایی که ریوز تازه قراردادی با شرکت وارنر (Warner Bros) امضا کرده، جدیدا شروع به ساخت فرنچایز خود کرده است.

نه تنها The Batman – Part II در دست ساخت است، بلکه مت ریوز در حال تولید چندین اسپین آف است که به جهان او متصل می‌شود. یکی از این اسپین آف‌ها The Penguin است که با نقش آفرینی فارل در شخصیت آزوالد کابلپات (Oswald Cobblepot) ساخته و در شبکه HBO Max پخش می‌شود.

در حالی که تاریخ پخش سریال مذکور هنوز مشخص نشده، فصل اول هشت قسمت خواهد داشت و اگر چه بر اساس اخبار این سریال محدود خواهد بود، تعداد بینندگان و زمان نشان دهنده این است که آیا فصل دوم The Penguin ساخته می‌شود یا خیر.

بعد از چند ماه صحبت درباره ساخت سریال، بالاخره اسپین آف The Batman پشت دوربین فیلمبرداری رفت و کالینا ایوانوف (Kalina Ivanov)، که به عنوان مدیر تولید در HBO Max کار می کند، در اینستاگرام فاش کرد که اولین روز فیلمبرداری The Penguin به طور رسمی به پایان رسیده است. ایوانوف تصویری مرموز از یک لوگوی مرموز را به اشتراک گذاشت در حالی که اظهار داشت که لب هایش مهر و موم شده است و اجازه گفتن اخبار را ندارد.

هر آنچه در مورد سریال The Penguin می‌دانیم

اسپین آف The Batman

در حالی که جزئیات داستان هنوز مشخص نیست، سریال The Penguin تنها یک هفته بعد از The Batman پخش می‌شود. در پایان فیلم The Batman به لطف ادوارد نشتون (Edward Nashton) یا Riddler، شهر به زیرآب رفت. با وجود اینکه بیش از یک سال از اکران فیلم ریوز می گذرد، The Penguin به عنوان پلی بین فیلم اول و دوم عمل خواهد کرد همچنین شایعه شده است که بتمن هم با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هم در این سریال حضور خواهد داشت.

در چندماه گذشته عوامل در حال تکمیل کردن بازیگران سریال The Penguin در کنار فارل بوده‌اند. کریستین میلیوتی (Cristin Milioti) به عنوان سوفیا فالکون (Sofia Falcone)، دختر کارمین فالکون (Carmine Falcone)، که نقشی مهم در بتمن داشت، انتخاب شد. در این درام ساخت HBO Max همچنین مایکل کلی (Michael Kelly)، شهره آغداشلو (Shohreh Aghdashloo) و دیر اوکانل (Deirdre O’Connell) حضور خواهند داشت. رنزی فلیز (Rhenzy Feliz) نیز که بیشتر برای بازی در نقش Alex Wilder در سریال فراری ها (Runaways) شناخته می شود، برای The Penguin انتخاب شد.
با پخش و ساخته شدن جهان The Batman در دنیا، مشاهده پیشرفت آن در چند سال آینده، روندی جذاب خواهد بود. از آنجایی که استودیو دی‌سی (DC) در حال راه اندازی دنیای جدید دی‌سی است، دیدن این که کمپانی وارنر نیز هم روی فرنچایزهایی در دنیاهای دیگر سرمایه گذاری می کند، بسیار عالی است. امیدواریم پس از پایان تولید فصل اول The Penguin، اولین تریلر پس از مدت کوتاهی منتشر شود تا بینندگان طعم سری جدید را بچشند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا