1%
  • 0/10

ساخت ریبوت سریال The Office آغاز شده است

سازنده سریال اصلی بازمی‌گردد

ساخت ریبوت سریال The Office آغاز شده است ۰ ۰۴ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت ریبوت سریال The Office

رسانه Puck که در حوزه سرگرمی فعالیت دارد، با انتشار یک مطلب اختصاصی از آغاز ساخت ریبوت سریال The Office خبر داده است.

استودیوهای آمریکایی طی دو دهه گذشته سیتکام‌های متعددی را تولید کرده‌اند اما تعداد کمی از آن‌ها توانسته‌اند به موفقیت‌های The Office برسند. این اثر که اقتباسی از یک سریال انگلیسی به همین نام است، در قالب ۹ فصل طی سال‌های ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۳ میلادی روی آنتن رفت. اگرچه شروع چندان خوبی نداشت، در ادامه توانست تحسین کارشناسان را برانگیخته و در زمینه بازدید هم عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای بگذارد.

پیش از اینکه پخش آفیس در سال ۲۰۱۳ میلادی به انتها برسد، سوالاتی پیرامون احتمال احیای سریال مطرح شد. حتی بازیگران و دست اندرکاران نگاه مثبتی نسبت به آینده داشته و امیدوار بودند اما این اتفاق هرگز رخ نداد. البته شرکت NBCU چهار سال پیش احتمال ساخت ریبوت را مطرح کرد تا برای پخش از طریق سرویس استریم پیکاک آماده شود؛ پروژه‌ای که هرگز رنگ واقعیت به خود نگرفت.

اعتصاب فیلمنامه نویسان آمریکایی روز گذشته و پس از نزدیک به ۵ ماه سرانجام به انتها رسید. آن‌ها موفق شدند برای ادامه همکاری با انجمن تهیه کنندگان سینما و تلویزیون به یک توافق سه ساله برسند. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، رسانه Puck مطلبی را روی خروجی خود قرار داد و لیست برخی از پروژه‌هایی که با اتمام اعتصاب از سر گرفته می‌شوند را فاش کرد. طبق آنچه در متن آمده، ساخت ریبوت سریال The Office مدت‌ها قبل آغاز شده بود و حالا که اعتصاب به اتمام رسیده، بزودی از سر گرفته می‌شود.

اطلاعاتی که رسانه Puck به اشتراک گذاشته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. نویسنده مطلب مدعی شده گرگ دنیلز (Greg Daniels) قرار است بازگشته و وظیفه ساخت ریبوت سریال The Office را بر عهده بگیرد. دنیلز پس از اتمام آفیس بشدت پرکار بوده و روی آثار متعددی مانند Space Force کار کرد که اتفاقاً استیو کارل (Steve Carell) نقش اصلی‌اش را بر عهده دارد؛ بازیگری که نقش اصلی آفیس The Office را ایفا کرده بود.

البته تمام دست اندرکاران آفیس نسبت به احیای سریال خوشبین نیستند. بی جی نواک (B. J. Novak)، یکی از تهیه کنندگان اجرایی، گفته بود هر گونه احیای The Office باید نتیجه یک تصمیم هنری باشد، نه بخاطر پتانسیل مالی‌ای که در سریال نهفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments