1%
  • 0/10

ساخت ریبوت سریال The Office آغاز شده است

خالق اصلی بازمی‌گردد

ساخت ریبوت سریال The Office آغاز شده است ۰ ۲۵ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ریبوت سریال Office

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از تازه‌ترین گزارش‌های خود از آغاز ساخت ریبوت سریال The Office خبر داده است.

ریکی گراویس (Ricky Gervais) یکی از مشهورترین کمدین‌ها و فیلمسازان بریتانیایی بوده و حدوداً دو دهه پیش سریالی بنام The Office را تولید کرد. چند سال بعد، گرگ دنیلز (Greg Daniels) نسخه آمریکایی سریال آفیس را تولید کرد و از طریق شبکه NBC روی آنتن برد. اثر مزبور بشدت مورد توجه قرار گرفت و توانست بعنوان یک سیتکام به محبوبیت بسیار بالایی در میان مخاطبان جهانی دست یابد.

نزدیک به یک دهه از پخش آخرین قسمت سریال آفیس می‌گذرد و طی چند سال گذشته، شایعه‌هایی مبنی بر ساخت ریبوت آن در فضای مجازی به گوش رسید. حتی شرکت NBCU که صاحب امتیاز The Office محسوب می‌شود، صریحاً به ساخت آن ابراز علاقه کرد و حتی فاش ساخت مذاکره برای انجامش آغاز شده است.

رسانه The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش خود از ساخت ریبوت سریال The Office خبر داده است. گرگ دنیلز، خالق نسخه آمریکایی آفیس، بازگشته و وظیفه ساخت را بر عهده دارد. همچنین در متن تاکید شده نخستین جلسه نویسندگان طی روزهای آتی برگزار شده تا هر کدام از اعضا ایده‌های خود را به اشتراک گذاشته و نهایتاً یک ایده برای نوشتن داستان اصلی انتخاب شود.

اطلاعاتی که مطلب جدید هالیوود ریپورتر در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. در بخش دیگری از متن آمده، ریبوت The Office در همان جهان سریال اصلی روایت می‌شود اما اتفاقاتش در یک اداره دیگر رخ می‌دهند؛ ادعایی که چندی پیش توسط رسانه Deadline مطرح شده بود. با در نظر گرفتن این مورد، می‌توان انتظار داشت هیچ کدام از بازیگران قدیمی بازنگردند.

نسخه آمریکایی سریال The Office در قالب ۹ فصل پخش شد و علاقه مندان هم اکنون می‌توانند آن را با مراجعه به سرویس استریم Peacock تماشا کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments