ریبوت سریال The Office احتمالا ساخته می‌شود

علاقه رئیس NBCU به بازسازی این مجموعه کمدی؛

ریبوت سریال The Office

رئیس ارشد شرکت NBCU طی مصاحبه اخیر خود با وب‌سایت ددلاین، بار دیگر به شایعه ساخت ریبوت سریال The Office دامن زد.

پس از اینکه شرکت NBCU با پرداخت 500 میلیون دلار سریال The Office را از شبکه پرمخاطب نتفلیکس خریداری کرد، گمانه‌زنی‌های مختلفی در رابطه با ساخت ریبوت این مجموعه در سراسر فضای مجازی به گوش رسید که ظاهرا تحقق این موضوع چندان هم دور از ذهن نیست و شاید در زمان پخش اختصاصی این سریال کمدی و سیتکام در شبکه استریم Peacock، شاهد بازسازی آن باشیم.

در همین راستا، آقای بانی همر (Bonnie Hammer)، رئیس ارشد شرکت NBCU، چندی پیش در گفت و گو با وب‌سایت ددلاین به صراحت بیان کرد که علاقه زیادی به ساخت ریبوت سریال The Office دارد. در ادامه این صحبت‌ها، مشخص شد که هم‌اکنون دست اندرکاران این مجموعه با مدیران شبکه Peacock برای بازسازی دوباره سریال در حال رایزنی هستند. با همه این‌ها، هنوز ساخت ریبوت The Office قطعی نشده و بدیهی است که علاقه و هدف مدیر شرکت مذکور ملاک اصلی کار نخواهد بود.

آقای بانی همر در این باره می‌گوید:

پخش سریال آفیس در ماه ژانویه سال 2021 میلادی (دی – بهمن) از سر گرفته می‌شود. امیدوارم متوجه شوم که ریبوت این سریال چگونه خواهد بود. هم‌اکنون در حال مذاکره هستیم.

حدس و گمان درباره بازسازی سریال The Office صرفا به این مورد ختم نشده و پیش‌تر نیز گزارش‌های زیادی در این زمینه به چشم خورده است. برای مثال، استیو کارل (Steve Carell) که نقش مایکل اسکات (Michael Scott) یا همان رئیس را در این سریال کمدی برعهده داشت، سال گذشته میلادی با حضور در برنامه زنده Saturday Night به این شایعه‌ها قوت بخشید و حتی بسیاری از هواداران تاحدودی به ساخت ریبوت مجموعه امیدوار و چه بسا مطمئن شدند.

البته، به نظر می‌رسد در ریبوت این مجموعه دیگر خبری از کاراکتر مایکل اسکات نیست و این شخصیت به کلی از فیلم‌نامه جدید حذف شده است. موضوعی که استیو کارل نقدهای زیادی به آن وارد کرده و بازسازی این سریال با چنین ایده‌هایی را مناسب نمی‌داند. هرچند او بر این باور است که با حفظ جو و شرایط قبلی، کماکان ریبوت این اثر با شکست روبه‌رو خواهد شد.

استیو کارل در این خصوص توضیح می‌دهد:

وضعیت حال حاضر با گذشته به کلی متفاوت است. منظور من این است که تمام ایده‌های شخصیتی کاراکتر مایکل اسکات به رفتار نامناسب او بستگی داشت.

بد نیست بدانید با وجود اینکه شرکت NBCU امتیاز سریال The Office را به طور تمام و کمال خریداری کرده، اما این مجموعه تلویزیونی تا روز دوازدهم دی سال 99 (یکم ژانویه سال 2021 میلادی) در شبکه Netflix در دسترس خواهد بود. بعد از این تاریخ، قرار است تمامی 9 فصل آن در شبکه استریم شرکت NBCU که به نام Peacock معروف است، دوباره پخش شود.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با بازسازی مجموعه پرطرفدار The Office چیست؟ به نظر شما، آیا ساخت ریبوت این مجموعه می‌تواند رضایت هواداران را به همراه آورد؟ نظرات خود را با ما و کاربران وب سایت سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا