با زیرنویس فارسی تماشا کنید: اولین تریلر سریال جان ویک

اثری با حال و هوای دهه ۷۰میلادی

سرویس استریم پیکاک که وظیفه نشر را بر عهده دارد، ساعاتی قبل اولین تریلر سریال جان ویک (John Wick) را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

جان ویک حالا دیگر یک مجموعه سینمایی نبوده و باید آن را فرنچایزی بزرگ و چند رسانه‌ای در نظر گرفت؛ زیرا محصولاتش در مدیوم‌های مختلف عرضه شده یا قرار است عرضه شود. یکی از جدیدترین محصولات، The Continental: From the World of John Wick است که یک مینی سریال سه قسمتی به شمار می‌رود.

سریال جان ویک در دهه ۷۰ میلادی جریان داشته و درباره نسخه جوان وینستون اسکات و چگونگی تصاحب هتل کانتیننتال توسط او است؛ هتلی که در نیویورک واقع شده و یک پناهگاه برای قاتلان به شمار می‌رود. در ضمن، شخصیت شارون هم در داستان حضور داشته و یک بازیگر ناشناخته به نام آیومیدی آدگان (Ayomide Adegun) نقش او را ایفا می‌کند.

سرویس استریم پیکاک ساعاتی قبل اولین تریلر سریال جان ویک را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و جزئیات بیشتری را از داستان به اشتراک می‌گذارد. طبق آنچه در ثانیه‌های ابتدایی می‌بینیم، برادر وینستون جعبه بسیار مهمی را از صاحب هتل کانتیننتال دزده است. صاحب هاتل، دو گزینه مقابل ونیتسون می‌گذارد: برادرش را پیدا کرده و آن جعبه را بازگرداند یا عواقب سنگینی در انتظارشان است.

طبق آنچه در ادامه اولین تریلر سریال جان ویک می‌بینیم، وینستون اسکات به سراغ برادرش رفته و او را پیدا می‌کند. با این حال، تصمیم ندارد فرانکی را تحویل دهد، بلکه با کمک او و دوستانش می‌خواهد به هتل کانتیننتال حمله کرده و آنجا را تصاحب کند. بدین ترتیب، نه تنها برادرش را نجات می‌دهد، بلکه به قدرت زیادی دست پیدا می‌کند. تریلر در ادامه صحنه‌های اکشنی را نشان می‌دهد که برای طرفداران مجموعه جان ویک بسیار آشنا هستند؛ صحنه‌هایی که در آن‌ها سبک گان فو خودنمایی می‌کند.

قسمت اول سریال جان ویک در تاریخ ۳۱ شهریور (مصادف با ۲۲ سپتامبر منتشر خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا